





Rozmery 80×160 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 16,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rýchloschnúci uterák z mäkkého a savého mikrovlákna je ideálnou voľbou do bazéna alebo posilňovne. Uterák je odolný voči intenzívnemu používaniu a je lemovaný lemom. Šírka: 80 cm, dĺžka: 160 cm, farba: červená, hmotnosť: 380 GSM, zloženie: 100 % polyester
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Plážové | Ano |
| Motív | Jednofarebný, Zvieratká |
| Farba | Červená |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 00811693338 |
| Hustota látky | 380 GSM |
| Rozmery | 80 x 160 cm |
| Vlastnosti | Rýchloschnúci |
| Typ | Plážový |
| Výrobca | EUROFIRANY |

30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 2 dni
50×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
140×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
80×160 cm, plážový, rýchloschnúci
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo
100×100 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, v sadách, hĺbka
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 3 dni
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Bavlnený, v sadách, hĺbka
Na odoslanie o 2 dni
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
100×100 cm, bambusový, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, bambusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, plážový, rýchloschnúci
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo
100×100 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
50×100 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
50×50 cm, rýchloschnúci, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň