Odporúčame
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
Rozmery 85×191 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 398 €
- 18. 2. 2025 - 398 €
- 30. 1. 2025 - 199 €
- 25. 1. 2025 - 209 €
- 1. 1. 2025 - 216 €
- 11. 12. 2024 - 212 €
- 30. 11. 2024 - 216 €
- 25. 11. 2024 - 206 €
- 10. 10. 2024 - 412 €
- 28. 9. 2024 - 406 €
- 16. 7. 2024 - 404 €
- 1. 7. 2024 - 396 €
- 24. 6. 2024 - 404 €
- 19. 6. 2024 - 414 €
- 13. 6. 2024 - 456 €
Popis produktu
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky Micro v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Sedacia súprava má úložný priestor pod sedákom. Výplň: Kvalitná PUR pena. Poťah: Tkanina Micro je vyrobená zo syntetických materiálov, ktoré dodávajú povrchu mäkkosť a jemnosť. Radí sa medzi velúrové látky. Je pevná a odolná. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 191 cm |
|---|---|
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Dvojmiestne |
| Farba | Čierna |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| S vankúšmi | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Váha | 70 kg |
| Rohová | Nie |
| Výška nôh | 4 cm |
| Hĺbka sedu | 58 cm;75 cm |
| Výška sedu | 38 cm |
| Rozkladacie | Áno |
| Materiál nôh | Plast |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Prateľný poťah | Nie |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Čierna/sivá |
| Rozmer po rozložení | 140x190 cm |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Počet miest na sedenie | 2;2 |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň


































