





Rozmery 72×80×180 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Výrobca: Mexen Séria: Montana Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1800 mm Šírka: 800 mm Výška: 720 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela-Čierna Povrchová úprava: Chrómová Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Tvar | Oválne |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Akrylát |
| Odtokový otvor | V strede |
| Prepad | Áno |
| Farba sifónu | Chrómová |
| Ean | 5905315378811 |
| Dĺžka (mm) | 1800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 720 |
| Séria | Mexen Montana |
| Montáž | Voľne stojace |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Výrobca | Mexen |

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom