Mexen Oval, voľne stojaca nástenná vaňa 150 x 75 cm, biela, medený prepad, 52671507500-65
Rozmery 58×75×150 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Doprava zadarmoNa odoslanie o 2 týždne14 dní na vrátenie
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Oval Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1500 mm Šírka: 750 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Brúsená medená / matná Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu