

Rozmery 41×74×192 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 176 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pohodlné polohovateľné záhradné ležadlo CALVIN s konštrukciou z odľahčeného hliníka, vďaka ktorému je veľmi ľahké. Výplet ležadla je vyrobený z dvojstranného umelého ratanu a podrúčky z polywoodu dodávajú elegantný vzhľad. Ležadlo sa dá ľahko premiestniť pomocou dvoch koliesok. Pri skladovaní vám nezaberie veľa miesta, pretože sa dá jednoducho zložiť. Oproti modelu 902 má tento model ležadla zaoblené operadlá rúk. Vlastnosti: Materiál kostry: odľahčený hliník Materiál výpletu: umelý ratan Materiál podrúčok: polywood Typ: polohovateľné, skladacie Farba: béžová / hnedá Rozmer v/š/d: 41 x 74 x 192 cm Hmotnosť: 10 kg Polywood sa vyrába z recyklovaných plastov, je to polyetylén s vysokou hustotou HDPE, ktorý je veľmi odolný voči poveternostným vplyvom. Umelý výplet vyrobený zo špeciálnych vláken polyetylénu napodobňuje vzhľad prírodného ratanu. Tento materiál je veľmi pevný, pružný, odolný, dá sa recyklovať a je netoxický.
| Šírka: | 74 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 192 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Materiál | Kov, Umelý ratan |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Polohovacie |
| S kolieskami | Ano |
| S podrúčkami | Ano |
| Skladacie | Ano |
| Farba | Sivá |

Polohovacie, kovové, s podrúčkami
Skladom
Polohovacie, kovové

30×75×194 cm, skladacie, hojdacie
Skladom
48×67×158 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
31×66×192 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
So strieškou, polohovacie, kovové

29×58×187 cm, z umelého ratanu, pevné
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
2×180×50 cm, skladacie, s polstrami
Skladom
31×66×192 cm, skladacie, so strieškou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×66×145 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom