Odporúčame
Rohožka z kokosového vlákna 40x60 cm Hello, Bye – Artsy Doormats
Rozmery 40×2 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Pekný dizajn (57%)
- Dobrá kvalita (43%)
História cien
- 28. 5. 2026 - 21,6 €
- 19. 4. 2026 - 21,6 €
- 5. 3. 2026 - 21,2 €
- 5. 3. 2026 - 21,3 €
- 20. 2. 2026 - 21,2 €
- 16. 2. 2026 - 24,9 €
- 14. 2. 2026 - 21,2 €
- 28. 1. 2026 - 24,9 €
- 23. 1. 2026 - 21,2 €
- 16. 1. 2026 - 21,66 €
- 5. 12. 2025 - 21,17 €
- 28. 11. 2025 - 19,92 €
- 14. 11. 2025 - 21,17 €
- 11. 11. 2025 - 24,9 €
- 7. 11. 2025 - 22,41 €
- 28. 10. 2025 - 24,9 €
- 25. 10. 2025 - 21,41 €
- 20. 10. 2025 - 24,9 €
- 20. 10. 2025 - 25 €
- 14. 10. 2025 - 21 €
- 7. 10. 2025 - 24,9 €
- 3. 10. 2025 - 21 €
- 1. 10. 2025 - 24,9 €
- 30. 9. 2025 - 20 €
- 26. 9. 2025 - 21 €
- 16. 9. 2025 - 24,9 €
- 12. 9. 2025 - 21 €
- 29. 8. 2025 - 24,9 €
- 28. 8. 2025 - 21 €
- 15. 2. 2025 - 31,9 €
- 14. 2. 2025 - 27 €
- 13. 2. 2025 - 27,9 €
- 11. 2. 2025 - 31,9 €
- 28. 10. 2024 - 25,4 €
- 28. 10. 2024 - 24,4 €
- 28. 10. 2024 - 25,4 €
- 27. 10. 2024 - 24,4 €
- 27. 10. 2024 - 25,4 €
- 27. 10. 2024 - 24,4 €
- 27. 10. 2024 - 25,4 €
- 21. 10. 2024 - 29,4 €
- 16. 10. 2024 - 25,4 €
- 9. 10. 2024 - 29,4 €
- 13. 9. 2024 - 24,4 €
- 10. 9. 2024 - 28,4 €
- 30. 8. 2024 - 29,4 €
- 27. 8. 2024 - 25,4 €
- 25. 8. 2024 - 22,4 €
- 20. 8. 2024 - 26,4 €
- 16. 8. 2024 - 22,4 €
- 9. 8. 2024 - 26,4 €
- 1. 8. 2024 - 22,9 €
- 28. 7. 2024 - 19,9 €
- 16. 7. 2024 - 22,9 €
- 12. 7. 2024 - 19,9 €
- 8. 7. 2024 - 22,9 €
- 26. 6. 2024 - 24,4 €
- 20. 6. 2024 - 19,4 €
Popis produktu
Zútulnite vchod do svojho domova rohožkou, ktorá zaujme každého hosťa. Ak vynecháme nápaditý dizajn, určite vás poteší aj praktickosť. Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodná strana je z prírodného kaučuku. Vďaka upravenému výrobnému procesu, ktorý prebieha vo Veľkej Británii, sa výrazne znížilo vylučovanie kokosových vlákien a tým sa predĺžila životnosť rohože. Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu - dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 2 cm |
Parametre
| Materiál | Z kokosového vlákna |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžniková |
| Typ | Vnútorné, Vonkajšie |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | GB |
| Špecifický materiál | Kokosové vlákno |
| Výška vlasu | 10 mm |
| Hrúbka | 1.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 1.4 kg |
| Dĺžka | 60 cm |
| Umiestnenie | Krytý exteriér/interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Vzor | S nápismi |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Vlastnosť | Protišmykový |
| Starostlivosť | Neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Guma |
| Špecifikácia materiálu | 100% kokosové vlákno |
| Material | Kokosové vlákno |
| Výrobca | Artsy Doormats |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Pekný dizajn (57%)
- Dobrá kvalita (43%)
- Vtipný nápad (29%)
Používateľské recenzie
Pekný produkt, esteticky lepší ako na fotografii, dobrá kvalita.
Pekna a vyzera byt aj kvalitna rohozka. Pevna a skor tazsia.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Vtipna, sousedi zavidi :)
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
krasna :)
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Je zábavné prijímať priateľov s takouto rohožkou, je veľmi dobrá.
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
















