Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000
Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Doprava zadarmoNa odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Hansgrohe Raindance Select S, sprchová súprava 120 3jet EcoSmart 9 l/min so sprchovou tyčou 900 mm a poličkou, chrómová, HAN-27649000 Popis a parametre výrobku Zahŕňa: ručná sprcha, sprchová tyč, sprchová hadica, jazdec, polička Veľkosť sprchovej hlavice: Ø 125 mm Druh prúdu: Rain, RainAir, Whirl Pohodlné prepínanie tlačidlom Select Polička z bezpečnostného skla Povrchová úprava poličky: chróm Uhol sklonu nastaviteľný o 90°, jazdec je možné natočiť vľavo a vpravo, hore a dole Maximálny prietok pri 3 baroch: 8,5 l/min Min. prietokový tlak: 1,5 baru Min. prevádzkový tlak: 1,5 baru Maximálny prevádzkový tlak: 6 barov Otočný spoj zabraňuje zapleteniu hadice Upevnenie na stenu skrutkami Podpera na stenu z plastu Plochý hliníkový profil tyče s okrajom z bezpečnostného skla Povrchová úprava: chróm Dĺžka tyče: 945 mm Šírka tyče: 41 mm profil tyče: hranatý Rozstup vŕtania: 915 mm Technológia QuickClean - vďaka tejto technológií zmiznú usadeniny vodného kameňa a nečistoty z batérie jednoduchým otrením flexibilných silikónových výbežkov AirPower - Hansgrohe mieša pri tejto sprchovej technológii vodu a vzduch, a vďaka tomu si môžete naplno užiť príjemné perliace kvapky po celom tele. Pretože vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaše využitie vody bude efektívnejšie. Ručné sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart , vyžadujú až o 40 % menej vody ako bežné výrobky – bez straty komfortu. To znamená, že môžete znížiť náklady na vodu a energiu a ušetriť cenné zdroje XXL Performance - upokojujúce typy trysiek rovnomerne rozptyľujú vodu po celom tele Tlačidlo Select zjednodušuje bežné činnosti v kúpeľni. Pri stlačení tlačidla voda tečie alebo sa zastaví. Pri sprchovaní sa pomocou tlačidla mení typ prúdu alebo sa prepína z hornej na ručnú sprchu