



Rozmery 44×54 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Marmara, 1-komorový nerezový drez 540x440x200 mm, oceľová, LAV-SAM_010P Za posledných približne dvanásť rokov môžeme pozorovať veľkú metamorfózu, ktorou kuchyňa prešla, a to z hľadiska estetiky aj vybavenia. V súčasnosti sa kladie dôraz na umývadlá, ktorých ťažké liatinové spracovanie je už dávno minulosťou. Preto v súlade s najnovšími trendmi v interiérovom dizajne stojí za to venovať pozornosť umývadlám Marmara v populárnej povrchovej úprave inox. Jednokomorové modely sú vyrobené z ocele 304 odolnej voči vysokej teplote (250 stupňov Celzia), poškriabaniu, zmene farby, nárazu alebo tepelnému šoku, čo dáva možnosť pohodlného používania bez obáv z poškodenia. Veľkou výhodou modelov Marmara je možnosť ich inštalácie tromi rôznymi spôsobmi. Umývadlo bez otvoru pre batériu vyrezaného z výroby je určené na zavesenú inštaláciu. V tomto prípade je potrebná stolová doska vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý neabsorbuje vodu. V prípade najobľúbenejších pracovných dosiek na nábytok môžeme zvoliť tradičné zapustenie umývadla do pracovnej dosky alebo inštaláciu v jednej rovine s jeho povrchom. Potom otvor chránime pred vlhkosťou silikónom. Rovný povrch pracovnej dosky a nedostatok zákutí, kde sa môžu hromadiť napr. omrvinky, vám umožňuje utrieť nečistoty priamo do umývadla. Povrch umývadla je pokrytý špeciálnym povlakom, ktorý v kombinácii so špeciálnymi čiarami na dne misy uľahčuje rýchly odtok vody do odtoku. Vo veľkej, 19 cm hlbokej komore je ručná zátka, ktorá po stlačení uzavrie odtok vody a vytiahne ju. Okrem toho je komora úplne zvukotesná, vďaka čomu je minimalizovaný hluk, ktorý môže vzniknúť počas čistiacich činností. Výberom tohto modelu umývadla získate sifón s možnosťou pripojenia umývačky riadu a zátky, ktorý dokonale zodpovedá farbe umývadla. Na umývadlo sa vzťahuje 15-ročná* záruka (*podrobnosti v záručnom liste). Výrobca: Laveo Séria: Marmara Typ: 1-komorový drez bez odtoku Farba: oceľová Povrchová úprava: hladká Vonkajšie rozmery: 540 x 440 x 200 mm Rozmery komory: 500 x 400 x 190 mm Materiál: nerezová oceľ 304 Odtokový priemer: 3,5" Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Pre skrinku so šírkou min: 600 mm Odolnosť voči tepelným šokom: Áno Odolné proti poškriabaniu: Áno Odolný voči zafarbeniu: Áno Odolnosť voči teplotám: 250°C Spôsob inštalácie: zapustenie do pracovnej dosky zhora, zarovno s pracovnou doskou, Typ odtokovej zátky: manuálna Záruka: 15 rokov, *Skontrolujte podrobnosti záruky
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 54 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový, Štvorcový |
| Typ | Klasický |
| Umiestnenie | Vstavané, Pod dosku |
| Farba | Sivá |
| Hrúbka ocele | 1 mm (top flange 2,5 mm) |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 600 mm, 600 mm (spodná montáž) |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Nie |
| Reverzibilné | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Horná montáž, Spodná montáž, Zapustená montáž |
| Typ odtokovej zátky | Manuálna |
| Záruka (roky) | 15 *pozri záručné podmienky |
| Povrchová úprava | Hladká |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Šírka (mm) | 440 |
| Dĺžka (mm) | 540 |
| Počet komôr | 1 |
| Séria | Laveo Marmara |

76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
86×18 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
56×20 cm, s batériou, kompozitný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
62×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
57×51 cm, granitový, s vaničkou
Skladom
55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom