Odporúčame
Laveo Marmara, 1-komorový nerezový drez 510x590x200 mm, oceľová, LAV-SAM_010T
Rozmery 51×19 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 204,75 €
- 18. 11. 2025 - 204,75 €
- 8. 5. 2025 - 199,29 €
- 13. 4. 2025 - 199,64 €
- 1. 1. 2025 - 193 €
- 21. 11. 2024 - 187,56 €
- 4. 9. 2024 - 262,71 €
- 1. 9. 2024 - 238,26 €
- 1. 9. 2024 - 240,77 €
Popis produktu
Laveo Marmara, 1-komorový nerezový drez 510x590x200 mm, oceľová, LAV-SAM_010T Kuchynské drezy Marmara sú určite odpoveďou na potreby náročných zákazníkov, ktorí plánujú zariadiť svoju kuchyňu v modernom alebo priemyselnom štýle. Každý model v sérii je kombináciou vysoko kvalitného materiálu, ktorým je nehrdzavejúca oceľ 304, funkčnosť a krásny dizajn. Výhodou týchto umývadiel je vysoká odolnosť voči nízkym aj vysokým teplotám, ako aj mimoriadna trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Výrobca: Laveo Séria: Marmara Typ: 1-komorový drez bez odtoku Farba: oceľová Povrchová úprava: hladká Vonkajšie rozmery: 510 x 590 x 200 mm Rozmery komory: 410 x 530 x 190 mm Materiál: nerezová oceľ 304 Odtokový priemer: 3,5" Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Pre skrinku so šírkou min: 600mm, 700 mm (zavesené) Odolnosť voči tepelným šokom: Áno Odolné proti poškriabaniu: Áno Odolný voči zafarbeniu: Áno Odolnosť voči teplotám: 250°C Spôsob inštalácie: zapustenie do pracovnej dosky zhora, zarovno s pracovnou doskou, Typ odtokovej zátky: manuálna Záruka: 15 rokov, *Skontrolujte podrobnosti záruky
Rozmery
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 19 cm |
Parametre
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Batéria | Ano |
| Tvar | Okrúhly, Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 600 mm, 700 mm (spodná montáž) |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Horná montáž, Spodná montáž, Zapustená montáž |
| Typ odtokovej zátky | Manuálna |
| Záruka (roky) | 15 *pozri záručné podmienky |
| Povrchová úprava | Hladká |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 590 |
| Výška (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Počet komôr | 1 |
| Šírka (mm) | 510 |
| Séria | Laveo Marmara |



















