



Rozmery 51×59 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Marmara, 1-komorový nerezový drez 510x590x200 mm, medená, LAV-SAM_810T Kuchynské drezy Marmara sú určite odpoveďou na potreby náročných zákazníkov, ktorí plánujú zariadiť svoju kuchyňu v modernom alebo priemyselnom štýle. Každý model v sérii je kombináciou vysoko kvalitného materiálu, ktorým je nehrdzavejúca oceľ 304, funkčnosť a krásny dizajn. Výhodou týchto umývadiel je vysoká odolnosť voči nízkym aj vysokým teplotám, ako aj mimoriadna trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Výrobca: Laveo Séria: Marmara Typ: 1-komorový drez bez odtoku Farba: medená Povrchová úprava: hladká Vonkajšie rozmery: 510 x 590 x 200 mm Rozmery komory: 410 x 530 x 190 mm Materiál: nerezová oceľ 304 Odtokový priemer: 3,5" Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Pre skrinku so šírkou min: 600mm, 700 mm (zavesené) Odolnosť voči tepelným šokom: Áno Odolné proti poškriabaniu: Áno Odolný voči zafarbeniu: Áno Odolnosť voči teplotám: 250°C Spôsob inštalácie: zapustenie do pracovnej dosky zhora, zarovno s pracovnou doskou, Typ odtokovej zátky: manuálna Záruka: 15 rokov, *Skontrolujte podrobnosti záruky
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Hnedá |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 600 mm, 700 mm (spodná montáž) |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Horná montáž, Spodná montáž, Zapustená montáž |
| Typ odtokovej zátky | Manuálna |
| Záruka (roky) | 15 *pozri záručné podmienky |
| Povrchová úprava | Hladká |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 590 |
| Výška (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Počet komôr | 1 |
| Šírka (mm) | 510 |
| Séria | Laveo Marmara |

S odkvapkávačom, obdĺžnikový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
Nerezový, s odkvapkávačom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
86×19 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
56×20 cm, s batériou, kompozitný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
57×51 cm, granitový, s vaničkou
Skladom
47×19 cm, granitový, s vaničkou
Skladom
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
86×18 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
62×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom