

















Rozmery 52×80×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria CIRASA 3D model ÁNO Rozmer 79,8x52x46 cm Šírka 798 mm Výška 520 mm Hĺbka 460 mm Farba Hnedá Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie obsahuje Úchytka Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 24.0 kg EAN 8590913969614 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Prospekt
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Farba | Hnedá |
| Série | CIRASA |
| Rozmer | 79,8x52x46 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Ean | 8590913969614 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Šírka (mm) | 798 |
| Výška (mm) | 520 |
| Séria | Sapho CIRASA |
| Výrobca | Sapho |

52×70×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
64×59×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×141×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
66×121×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
54×58×39 cm, lesklá, pod umývadlo
SkladomDoprava zadarmo
57×59×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
55×79×45 cm, pod umývadlo, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
50×59×43 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
45×77×35 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
52×80×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
53×99×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
72×81×48 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×120×48 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
66×121×46 cm, matná, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Lesklá, v dekore buk, pod umývadlo
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
52×59×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×100×47 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
57×99×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, v dekore buk, pod umývadlo
Skladom
53×99×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Matná, z lamina
Skladom
35×100×48 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
53×79×45 cm, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
47×100×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
66×121×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×78×39 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo