












Rozmery 8×30×100 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 53,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Snáď inšpirovaný pohľadom na krásu Pyrenejí navrhol dizajnér sériu doplnkov PIRENEI. Masívna základňa, kombinácia priamych línií a zaoblených hrán je spojením elegancie a majestátnosti. Na výber sú doplnky v prevedení v chrómovej, matnej čiernej, matnej bielej, zlatej a matnej zlatej variante. Vlastnosti Značka SAPHO Séria PIRENEI Rozmer 300x21x100 mm Dĺžka 300 mm Šírka 300 mm Výška 21 mm Hĺbka 100 mm Farba Čierna Materiál Sklo, Zliatina Tvar Hranaté Druh Polička Inštalácia Vŕtanie Hmotnosť / ks 0.966 kg Balenie 2 ks EAN 8590913976834
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Série | PIRENEI |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 300x8x100 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina, Sklo, Zliatina |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Ean | 8590913976834 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Dĺžka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Výška (mm) | 8 |
| Séria | Sapho PIRENEI |
| Výrobca | Sapho |

Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

150×30 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9×31×22 cm, rohová
Skladom