


Rozmery 87×120×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ Delbert je vďaka svojmu neutrálnemu prevedení vhodná do detskej aj študentskej izby ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Nábytok Delbert je vyrobený z kvalitného lamina, ktorého výhodou je okrem iného ľahká údržba. Hrany nábytku sú opatrené tzv. ABS hranou, vďaka ktorej nábytok lepšie vyzerá a je odolnejší proti poškodeniu. Detskú posteľ Delbert môžete doplniť ďalším množstvom dielov nábytku z rovnakej zostavy, ktoré nájdete nižšie medzi súvisiacimi produktmi. Hĺbka zásuvky pri posteli činí celých 125cm. Ponúkaná varianta postele je v kombinácii farieb bielená borovica / fialová. Posteľ dodávame s roštom (pevná dierovaná doska), bez matraca. K posteli odporúčame dokúpiť matrac v rozmere 120x200 cm, ktorý nájdete taktiež nižšie. Rošt postele je doskový, v prípade záujmu je však možné dokúpiť rámový latový rošt. Posteľ dodávame bez matraca a je nutné ho dokúpiť, v prípade doskového roštu odporúčame zvoliť matrac pružinový, latexový či penový s lepším odvetrávaním. Súčasťou postele je zásuvka s úchytkami a regálmi z čelnej strany postele. Túto posteľ si môžete sami poskladať v ľavej aj v pravej variante. Rozmery detskej postele 120x200 Delbert sú 125x87x210cm (š, v, h).
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Z lamina |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Farba | Fialová |
| Výška (cm) | 87 |
| Šírka (cm) | 125 |
| Hĺbka (cm) | 210 |
| Typ postele | Väčšie jednolôžko / menšie dvojlôžko |
| Prevažujúci materiál | Lamino - imitácia dreva |
| Druh dreva/dekor | Borovica |
| Lesk | Ne |
| Čalúnenie | Ne |
| Cena postele | S roštom |
| S čelom | Ano |
| Typ detskej postele | Klasická |
| S prístelkou | Ne |
| So zábranou | Ne |
| So šmykľavkou | Ne |
| Rozmery na spanie (cm) | 120 x 200 |
| Nosnosť | 110 kg |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Poznámka | Nábytok má ABS hrany |
| Doplnková farba | Svetlo šedá |
| Výrobca | MB |

So zábranou, drevená, vrátane matraca
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×160 cm, so zábranou, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca
Na odoslanie o 3 týždneDoprava zadarmo
68×97×206 cm, v dekore breza, v dekore borovica
SkladomDoprava zadarmo
40×80×160 cm, pre chlapca, so zábranou
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
75×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V dekore borovica, so zábranou, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore borovica, so zábranou, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×160 cm, so zábranou, z lamina
Skladom
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
65×85×183 cm, s úložným priestorom, so zábranou
Skladom