Porovnajte ceny od 103,59 € do 116,84 € v 3 e-shopoch:
Laveo Pola, vysoká drezová batéria s výlevkou v tvare U, béžová-chróm, LAV-BAP_478D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 103,59 € do 116,84 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 107,63 €
- 28. 11. 2025 - 107,63 €
- 28. 5. 2026 - 103,59 €
- 28. 11. 2025 - 103,59 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, vysoká drezová batéria s výlevkou v tvare U, béžová-chróm, LAV-BAP_478D Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: drezová batéria Farba: béžová / chróm Ovládanie: jednopáková batéria Keramická hlava s priemerom 25 mm Dosah výtoku: 200 mm Výška batérie: 458 mm Flexibilný výtok Jednoduchá inštalácia Ekologická spotreba vody Prietoková trieda: Z ≤ 9 l/min
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Výsuvná sprcha | Ano |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Béžová |
| Spôsob inštalácie | Stojánková |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Otočný, Flexibilný |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 500 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 485 |
| Výtok | 200 |
| Montáž | Stojanková |
| Séria | Laveo Pola |
| Typ | Batérie - drezové batérie |
Odporúčame

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
