Porovnajte ceny od 266,04 € do 266,89 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, 3-otvorová vaňová batéria, čierna matná, LAV-BAP_713D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 266,04 € do 266,89 €:
História cien
- 11. 5. 2026 - 271,88 €
- 12. 4. 2026 - 271,88 €
- 20. 2. 2026 - 266,89 €
- 11. 5. 2026 - 266,89 €
- 12. 4. 2026 - 266,89 €
- 20. 2. 2026 - 266,89 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, 3-otvorová vaňová batéria, čierna matná, LAV-BAP_713D Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: 3-otvorová vaňová batéria Farba: čierna matná Ovládanie: jednopáková batéria Keramická hlava s priemerom 35 mm Typ výtoku: pevný Dosah výtoku: 205 mm Výška batérie: 215 mm Počet prúdov ručnej hlavice: 1 Druhy prúdu: dážď Rozmer ručnej hlavice: 215x37 mm Sprchová hadica so systémom proti skrúteniu: áno Dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm Materiál hadice: PVC Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: S ≤ 19.8 l/min, S ≤ 9 l/min Záruka: 8 rokov, Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Stojánková |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 215x37 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | S ≤ 19,8 l/min, Z ≤ 9 l/min |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výtok | 205 |
| Výška (mm) | 215 |
| Séria | Laveo Pola |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Rozteč pripojenia (mm) | 0 |
| Montáž | Na okraj vane, 3-otvorové |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Podobné produkty

Vaňová batéria GROHE Start bez sprchového setu 150 mm čierna matná 242062432
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Feel bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSFEEL222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Rebris S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 72443670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Grohe Dice bez sprchového setu 150 mm matná čierna 1018722430
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Project bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSPRO222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Start 2021 bez sprchového setu 150 mm black matt 322782432
Nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Erga Talea, vaňová batéria s ručnou bodovou sprchovou súpravou, čierna matná, ERG-YKA-BW.TALEA-BLK
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Gamma Axel, nástenná vaňová batéria, čierna matná, GMA-BALW-BK
Nástenná 150 mm, páková
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Hansgrohe Vernis Shape bez sprchového setu 150 mm čierny mat 71450670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Ecostat Comfort, termostatická vaňová batéria, čierna-chrómová kartáčovaná, HAN-13114340
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Invena Fira, nástenná vaňová batéria, čierna matná, BW-71-004-V
Nástenná 150 mm, páková, ekologická
Skladom
Aqualine Aqualine, LOTTA Nástenná vaňová batéria, rozteč 150mm, čierna matná, LT610B
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Caro, 3-otvorová vaňová batéria, čierna matná, GMA-BCK3O-BK
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Vernis Shape, vaňová batéria pod omietku, čierna matná, HAN-71469670
Podomietková, páková, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, CUBEMIX nástenná vaňová batéria, čierna matná, CM010B
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Na odoslanie o 1 týždeň
Grohe Precision vaňová batéria s prepínačom 150 mm matte black 345982430 G345982430
Termostatická, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen CUBE - vaňová batéria 4-otvorová, čierna, 72932-70
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Vernis Blend, nástenná vaňová batéria, čierna matná, HAN-71440670
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Cube vaňová batéria, čierna - 72932-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Laveo Appia, vaňová/umývadlová batéria na vaňu h-150, čierna, LAV-BLP_71JD
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm matná čierna 71400670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Vernis Shape, nástenná vaňová batéria, čierna matná, HAN-71450670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansa Home sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa čierna matná 8862904533
Termostatická, podomietková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, GINKO nástenná vaňová batéria, čierna matná, 1101-10B
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vaňová batéria Hansgrohe Vernis Blend bez sprchového setu 150 mm čierny mat 71440670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm matná čierna 71740670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube, termostatická vaňová batéria, čierna matná, 77360-70
Termostatická, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Trend, 3-otvorová vaňová batéria, čierna matná, INV-BW-02-S04-V
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Vernis Blend sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa čierny mat 71466670
Podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube termostatická vaňová batéria, čierna - 77360-70
Termostatická
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis E bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73420670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Uno vaňová batéria, čierna - 71430-70
Dostupné v 3 e-shopoch

