Porovnajte ceny od 236,42 € do 254,87 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, podomietková sprchová súprava, ružové zlato, LAV-BAP_801P
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 236,42 € do 254,87 €:
História cien
- 17. 5. 2026 - 245,64 €
- 20. 2. 2026 - 245,64 €
- 8. 5. 2025 - 243,43 €
- 11. 4. 2025 - 246,94 €
- 17. 5. 2026 - 236,42 €
- 20. 2. 2026 - 236,42 €
- 8. 5. 2025 - 236,42 €
- 11. 4. 2025 - 239 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, podomietková sprchová súprava, ružové zlato, LAV-BAP_801P Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: podomietková sprchová súprava s pákovou batériou, ručnou a hlavovou sprchou Farba: ružové zlato Povrchová úprava: lesklá Montáž: pod omietku, vrátane krabicového inštalačného systému I-box pre jednoduchú a presnú inštaláciu telesa Priemer keramickej hlavy batérie: 35 mm Rozsah podomietkového ramena: 390 mm Počet prúdov ručnej hlavice: 1 Druhy prúdu: dážď Rozmer ručnej hlavice: 200x39 mm Sprchová hadica so systémom proti skrúteniu: áno Dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm Rozmery hlavovej sprchy: 200 x 200 mm Funkcia hlavovej sprchy: 1, dážď Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: A ≤ 15 l/min Záruka: 8 rokov, Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Spôsob inštalácie | Pod omietku |
|---|---|
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 35 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Anti-calc systém | Áno |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 200x39 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu, So systémom proti usadzovaniu vodného kameňa |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 200x200 mm |
| Materiál súpravy | Plast, oceľ, mosadz |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | A ≤ 15 l/min |
| Podomietkový box | Áno |
| Typ | Vrátane batérie |
| Upevnenie | Ručná jednobodová sprchová súprava |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Montáž | Pod omietku |
| Výtok | 390 |
| Séria | Laveo Pola |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Podobné produkty

Deante Silia, sprchová súprava pod omietku s hlavovou a ručnou sprchovou hlavicou, chrómová, DEA-NQS_09YK
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen Savio podomietková sprchová súprava, chróm - 7605-03-00
Dostupné v 2 e-shopoch

GOLD SPRCHOVÝ PANEL, NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ

Sapho Sapho, GRACE sprchový panel 200x1450 mm, nerez, WN326
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen Timor, sprchový panel s vaňovou výlevkou, chrómová, 7621-04-00
Skladom
Mexen Orco sprchový panel, chróm - 7607-03-00

Mexen Savio, sprchový panel 3-funkčný, chrómová, 7605-03-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Deante Silia, sprchová súprava pod omietku s pevnou sprchovou hlavicou, chrómová, DEA-NQS_09XK
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Laveo Alea, sprchová súprava s pákovou batériou, chrómová-biela, LAV-PAE_60KB
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Natan, sprchový panel s výlevkou h-1440, chrómová, 7626-04-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen T, sprchový stĺp, sprchová hadica 150cm, polička, prepínač sprchy, chrómová, 7939399-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen X, sprchový stĺp, sprchová hadica 150cm, mydelnička, prepínač sprchy, zlatá lesklá, 7939199-50
Skladom
Mexen Natan sprchový panel s výlevkou, chróm - 7626-04-00
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Orco sprchový panel, čierny - 7607-03-70
Dostupné v 2 e-shopoch

Laveo Pola, bodová ručná sprchová súprava, 1 funkcia, chrómová, LAV-NAP_00AD
Skladom
Polysan Polysan, MOLA rohový sprchový panel s termostatickou batériou 210x1300mm, bielá, 80372
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen X, sprchový stĺp, sprchová hadica 150cm, mydelnička, prepínač sprchy, ružové zlato, 7939199-60
Skladom
Sapho Sapho, JACOB sprchový panel 200x1500mm, biela, WN682
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen Borg sprchový panel, chróm - 7615-03-00
Dostupné v 2 e-shopoch

Laveo Pola, podomietková sprchová súprava, zlatá lesklá, LAV-BAP_G01P
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Omar sprchový panel, chróm - 7610-03-00
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Soler, podomietkový sprchový set, čierna matná, 7601-04-70
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hansgrohe Croma Select S, Showerpipe 280 1jet s termostatom a ručnou sprchou Raindance Select S 120 3jet, leštený vzhľad zlata, HAN-26890990
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen T, sprchový stĺp, sprchová hadica 150cm, polička, prepínač sprchy, grafitová, 7939399-66
Skladom
Sprchový panel PIOGGIA 2 5v1 - s výtokom do vane a policou - chrómový matný
Priemer
Skladom
Mexen Q, sprchový stĺp pre batériu s 3/4" horným pripojením, ružové zlato, 79395-60
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, PRESTIGE sprchový panel s termostat. batériou 200x1400 mm, nerez, WN337
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Sprchový systém Novaservis na stenu bez batérie chróm SET030,0
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Invena Grace, termostatická batéria so sprchovým stĺpom a dažďovou hlavovou sprchou, čierna matná, INV-AU-15-D04-C
Skladom
Sprchový set GROHE RAINSHOWER SmartActive na stenu s poličkou chróm 26546000
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kludi Logo Neo sprchový systém chróm 6808505-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


