Porovnajte ceny od 271,59 € do 289,02 € v 3 e-shopoch:
Laveo Pola, sprchová súprava s pákovou batériou, čierna matná, LAV-PLA_70KX
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 271,59 € do 289,02 €:
História cien
- 26. 4. 2026 - 278,09 €
- 11. 4. 2026 - 278,09 €
- 20. 2. 2026 - 281,34 €
- 13. 4. 2025 - 281,57 €
- 26. 4. 2026 - 271,59 €
- 11. 4. 2026 - 271,59 €
- 20. 2. 2026 - 273,65 €
- 13. 4. 2025 - 274,11 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, sprchová súprava s pákovou batériou, čierna matná, LAV-PLA_70KX Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: sprchová súprava s pákovou batériou, ručnou a hlavovou sprchou Farba: čierna Povrchová úprava: matná Šírka: 200 mm Výška: 940-1385 mm Celková hĺbka: 430 mm Montáž: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Počet prúdov ručnej hlavice: 1 Druhy prúdu: dážď Rozmer ručnej hlavice: 210×37 mm Dĺžka stĺpu: 940-1385 mm Sprchová hadica so systémom proti skrúteniu: áno Dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm Rozmery hlavovej sprchy: 200 x 200 mm Funkcia hlavovej sprchy: 1, dážď Trieda prietoku: S ≤ 9 l/min Záruka: 8 rokov, Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Počet prúdov ručnej sprchy | 1 |
| Typy prúdov vody | Dážď |
| Anti-calc systém | Áno |
| Veľkosť trysky ručnej sprchy | 210×37 mm |
| Dĺžka lišty | 940-1385 mm |
| Doplnkové funkcie | So systémom proti skrúteniu, So systémom proti usadzovaniu vodného kameňa, Nastaviteľná výška hlavovej dažďovej sprchy |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Materiál sprchovej hadice | Oceľová pletená guma |
| Systém proti skrúteniu hadice | Áno |
| Horná dažďová sprcha | Áno |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 200x200 mm |
| Funkcie hornej dažďovej sprchy | Dažďová sprcha |
| Materiál dažďovej hlavovej sprchy | Nerezová oceľ |
| Materiál sprchového stĺpa | Plast, oceľ, mosadz |
| Nastaviteľná výška dažďovej hlavovej sprchy | Áno |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Typ | Vrátane batérie |
| Upevnenie | Súprava so sprchovým stĺpom |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 430 |
| Povrchová úprava | Matná |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Laveo Pola |
| Výška (mm) | 1385 |
Odporúčame

Hansgrohe Crometta E sprchový systém na stěnu s termostatickou batériou chróm 27281000
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT s termostatickou batériou chróm SATSSTKE
Skladom
Sprchový systém SAT na stěnu s pákovou baterií chrom SATSSPKNEW
Skladom
Sprchový systém SAT na stěnu s pákovou baterií černá matná SATSSPKCNEW
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s termostatickou batériou chróm SATSSTZ
Skladom
Sprchová batéria HANSA BASIC so sprchovacím setom 150 mm chróm 55150131
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT Aurum s termostatickou batériou brúsený rose gold SATSSTKAURBRG
Skladom
Mexen Tord sada sprchová nástenná so sprchovou hlavicou a sprchovou batériou Caro, chróm - 746640200-00
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový systém SAT na stenu s termostatickou batériou biela / chróm SATSSTKPF1
Skladom
Sprchový systém SAT s termostatickou batériou chróm SATSSTK
Skladom
Mexen Tord nástenná sprchová sada s dažďovou hlavicou a termostatickou sprchovou batériou Cube, čierna - 77200200-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Grohe Euphoria System sprchový systém s termostatickou batériou brushed cool sunrise 26075gn0 G26075GN0
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s vaňovým termostatom chróm SATSSTVK
Skladom
Sprchový systém SAT s termostatickou batériou chróm SATSSTKB
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mexen Tord nadomietková sprchová súprava s hlavovou sprchou a termostatickou batériou Slim, čierna - 77105200-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen CQ45 natívna sprchová súprava s dažďovým sprchou a termostatickou batériou, čierna - 772504595-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe Crometta E sprchový systém na stěnu s pákovou batériou chróm 27284000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria GROHE Precision Flow so sprchovacím setom 150 mm chróm 34800001
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT na stenu s termostatickou batériou čierna matná SATSSTZC
Skladom

