Porovnajte ceny od 106,29 € do 114,55 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, vysoká umývadlová batéria h-297, čierna matná, LAV-BAP_72ND
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 106,29 € do 114,55 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 110,42 €
- 20. 2. 2026 - 110,42 €
- 7. 2. 2026 - 131,9 €
- 2. 12. 2025 - 118,5 €
- 13. 4. 2025 - 118,56 €
- 26. 5. 2026 - 106,29 €
- 20. 2. 2026 - 106,29 €
- 7. 2. 2026 - 106,29 €
- 2. 12. 2025 - 106,29 €
- 13. 4. 2025 - 106,47 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, vysoká umývadlová batéria h-297, čierna matná, LAV-BAP_72ND Séria POLA je originálna kúpeľňová séria batérií, ktoré kombinujú oválne a špicaté tvary. Charakteristickým znakom vodovodných batérií sú štíhle, úzke páky, ktoré im dodávajú ľahkosť, vďaka čomu sú tieto modely ideálne pre malé kúpeľne. Séria je k dispozícii v štyroch elegantných povrchových úpravách: tradičný chróm, matná čierna, módne ružové zlato a klasické zlato. Podlahové umývadlové batérie sú vybavené vodou úspornými prevzdušňovačmi NEOPERL s možnosťou nastavenia uhla odtoku vody. Vďaka tejto funkcii je možné uhol dopadu prúdu vody prispôsobiť umývadlu, ktoré máte. Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: vysoká umývadlová batéria Ovládanie: páková Farba: čierna matná Montáž: stojanková Keramická hlava s priemerom 25 mm Rozsah výtoku: 165 mm Výška výtoku: 297 mm Prevzdušňovač NEOPERL s nastaviteľným uhlom prietoku vody Jednoduchá inštalácia Ekologická spotreba vody Trieda prietoku: Z ≤ 9,0 l/min
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Výbava | S výpusťou |
| Druh | Stojanková |
| Ovládanie | Páková |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Nastojato, doska |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 400 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výtok | 165 |
| Montáž | Stojanková |
| Výška (mm) | 297 |
| Séria | Laveo Pola |
| Typ | Batérie - vysoké umývadlové |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Umývadlová batéria SAT Vision bez výpuste čierna matná SATBSVI271C
Stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste čierna SATBSMOOD271C
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste brúsená rose gold SATBAUR285BRG
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste chróm SATBSMOOD271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria Siko Provence bez výpuste chróm SIKOBSPV271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT DARK bez výpuste PVD Gun Metal SATBSDA285P
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Mexen Elba vysoká umývadlová batéria, zlatá - 74110-50
Bronzová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Grohe Eurostyle New vysoká umývadlová batéria bez výpuste chróm 23719003 G23719003
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Logis umývadlová batéria vernis blend bez výpuste chróm 71580000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Royo One vysoká umývadlová batéria, čierna - 72211-70
Stojanková, páková, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch

Umývadlová batéria SAT Project bez výpuste chróm SATBSPRO271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Hansgrohe Tecturis S umývadlová batéria bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 73351140
Bronzová, podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Tecturis S umývadlová batéria bez podomietkového telesa matná čierna 73350670
Podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Rebris S umývadlová batéria s bidetovú spŕškou chróm 72215000
Chrómová, so spŕškou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste čierna matná SATBSFEEL271C
Bronzová, stojanková, páková
Skladom
Mexen polsifón umývadlový okrúhly s keramickou click-clack zátkou, s prepadom, čierny - 7992050-75
S výpusťou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Ravak Solar umývadlová batéria bez výpuste chróm X070483
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Estrella batéria umývadlová, chróm - 72300-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Royo batéria umývadlová, čierna - 72200-70
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Rumba vysoká umývadlová batéria, čierna - 73510-70
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Zero vysoká umývadlová batéria, chróm - 71110-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Prietokový umývadlový vtok SAT Infinitio 5/4 "biela lesklá PZATKAWH
S výpusťou, stojanková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR285CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste čierna SATBSMOOD285C
Bronzová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ceramia S-Line umývadlová batéria neo bez výpuste matná čierna SIKOBSLNEO285C
Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Rumba One vysoká umývadlová batéria, chróm - 73511-00
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch

Umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR271CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Hansgrohe Vernis Blend umývadlová batéria bez výpuste chróm 71558000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
