Porovnajte ceny od 87,75 € do 102,67 € v 3 e-shopoch:
Laveo Pola, bidetová batéria h-146, zlatá lesklá, LAV-BAP_G32D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 87,75 € do 102,67 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 7,25 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 25. 5. 2026 - 95 €
- 11. 4. 2026 - 95 €
- 25. 5. 2026 - 87,75 €
- 11. 4. 2026 - 87,75 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, bidetová batéria h-146, zlatá lesklá, LAV-BAP_G32D Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: bidetová batéria Ovládanie: páková Farba: zlatá Povrchová úprava: lesklá Montáž: stojanková Keramická hlava s priemerom 25 mm Prietoková trieda: Z ≤ 9,0 l/min Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Rozsah výtoku: 117 mm Výška batérie: 146 mm Ekologická spotreba vody Jednoduchá inštalácia Záruka: 8 rokov *Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Druh | Stojanková |
| Spôsob inštalácie | Stojánková |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 400 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 146 |
| Výtok | 117 |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Montáž | Stojanková |
| Séria | Laveo Pola |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Podobné produkty

Laveo Pola, bidetová batéria h-146, ružové zlato, LAV-BAP_832D
Páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Laveo Pola, bidetová batéria h-146, chrómová, LAV-BAP_032D
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Deante Agawa, bidetová batéria, chrómová, BQG_030M
Stojanková
Skladom
Sapho Sapho, ULTRAMIX stojánkova bidetová batéria, zlato mat, UT003G
Stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Laveo Plato, stojanková bidetová batéria h-143, chrómová, LAV-BLY_032D
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Kalitea, bidetová batéria h-146, chrómová, INV-BB-72-001-V
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Zero, bidetová batéria, chrómová, 71120-00
Stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Zero bidetová batéria chróm - 71120-00
Chrómová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch

Grohe Start Edge bidetová batéria s výpusťou chróm 23345001 G23345001
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Tecturis S, bidetová páková batéria s odtokovou súpravou s tiahlom, chrómová, HAN-73201000
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rea Storm, bidetová batéria h-145, grafitová, REA-B4583
Bronzová, páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, SPY stojánkova bidetová batéria bez výpuste, chrómová, PY03
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Laveo Pola, bidetová batéria h-146, čierna matná, LAV-BAP_732D
Páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sapho Sapho, ULTRAMIX stojánkova bidetová batéria, čierná mat/zlato mat, UT003BG
Stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Rea Lungo, bidetová batéria h-170, medená lesklá, REA-B9855
Bronzová, kohútiková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Logis, páková bidetová batéria 110 Fine s odtokovou súpravou s tiahlom, chrómová, HAN-71201000
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Rumba bidetová batéria, zlatá, 73520-50
Bronzová, páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Deante Silia, bidetová batéria h-164, chrómová, DEA-BQS_030M
Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sapho Sapho, ULTRAMIX stojánkova bidetová batéria, čierná mat/chróm, UT003BC
Chrómová, stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Rumba batéria bidetová, zlatá - 73520-50
Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Gamma Rossa, bidetová batéria h-135, ružové zlato, GMA-BRAB-RGD
Bronzová, páková, stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Glamour, stojanková bidetová batéria, zlatá lesklá, INV-BB-02-009-V
Páková, stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Kama bidetová batéria, chróm - 72520-00
Chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Kama - Bidetová batéria, chrómová, 72520-00
Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rea Lungo, bidetová batéria, čierna matná, REA-B0667
Páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Laveo Pola, bidetová batéria h-146, zlatá matná, LAV-BAP_G32B
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Invena Siros, bidetová batéria, chrómová, BB-90-001-A
Páková, stojanková
Skladom
Rea Lungo, bidetová batéria h-170, grafitová, REA-B9841
Bronzová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Vernis Shape bidetová batéria s výpusťou čierny mat 71211670
Páková, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe HG248 bidetová batéria s výpusťou chróm SIKOBHGMS235
Chrómová, páková, stojanková
Skladom
Hansgrohe Rebris S, páková bidetová batéria s odtokovou súpravou s tiahlom, chrómová, HAN-72210000
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hansgrohe Rebris S bidetová batéria s výpusťou chróm 72210000
Chrómová, páková, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

