Porovnajte ceny od 79,95 € do 86,18 € v 2 e-shopoch:
Laveo Pola, umývadlová batéria h-167, čierna matná, LAV-BAP_722D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 79,95 € do 86,18 €:
História cien
- 28. 4. 2026 - 83,07 €
- 7. 2. 2026 - 83,07 €
- 28. 4. 2026 - 79,95 €
- 7. 2. 2026 - 79,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Pola, umývadlová batéria h-167, čierna matná, LAV-BAP_722D Výrobca: Laveo Séria: Pola Typ: umývadlová batéria Ovládanie: páková Montáž: stojanková Odtoková zátka súčasťou: Áno, Click-Clack Farba: čierna Povrchová úprava: matná Výška batérie: 167 mm Typ výtoku: pevný Rozsah výtoku: 125 mm Priemer hlavy: 25 mm Dĺžka pripojovacích hadíc: 400 mm Vrátane systému jednoduchej inštalácie: áno Akustická skupina: I - ≤ 20 dB Trieda prietoku: S ≤ 9 l/min Nízka spotreba vody: Áno Záruka: 8 rokov, *Skontrolujte podrobnosti záruky
Parametre
| Druh | Stojanková |
|---|---|
| Ovládanie | Páková |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Čierna |
| Spôsob inštalácie | Stojanková |
| Typ rukoväte | Jednopáková |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Typ výtoku | Pevný |
| Priemer hlavy | 25 mm |
| Typ hlavy | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice | 400 mm |
| Vrátane jednoduchého inštalačného systému | Áno |
| Akustická skupina | I - ≤ 20 dB |
| Prietoková trieda | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody | Áno |
| Záruka (roky) | 8 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 167 |
| Výtok | 125 |
| Montáž | Stojanková |
| Séria | Laveo Pola |
Odporúčame

Hansgrohe Vernis Blend umývadlová batéria bez výpuste chróm 71558000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste čierna matná SATBSFEEL285C
Stojanková, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste chróm SATBSMOOD285
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Project bez výpuste chróm SATBSPRO271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR271CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste brúsená rose gold SATBAUR271BRG
Stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vysoká umyvadlová batéria SAT Infinitio bez výpusti chróm SATBSINF285
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste chróm SATBSMOOD271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Mexen Alma nástenná umývadlová batéria, čierna - 75115-70
Stojanková, podomietková
Dostupné v 2 e-shopoch

Hansgrohe Talis S umývadlová batéria bez výpuste chróm 72021000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT Vision bez výpuste čierna matná SATBSVI271C
Stojanková, páková
Skladom
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Mexen Elba vysoká umývadlová batéria, čierna - 74110-70
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Royo vysoká umývadlová batéria, zlatá - 72210-50
Dostupné v 2 e-shopoch

Umývadlová batéria SAT Aurum vrátane podomietkového telesa brúsený gun metal SATBAUR101BGM
Podomietková, páková
Skladom
Hansgrohe Rebris S umývadlová batéria bez výpuste chróm 72520000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Zero vysoká umývadlová batéria, chróm - 71110-00
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Uno batéria umývadlová, čierna - 71400-70
Dostupné v 4 e-shopoch

Hansgrohe Logis umývadlová batéria vernis blend bez výpuste chróm 71580000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Umývadlová batéria SAT DARK bez výpuste PVD Gun Metal SATBSDA271P
Stojanková, páková
Skladom
Hansgrohe Rebris S vysoká umývadlová batéria s výpusťou matná čierna 72590670
S výpusťou, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ravak Espirit umývadlová batéria bez podomietkového telesa čierna matná X070278
Podomietková, páková
Skladom
Hansgrohe Talis E umývadlová batéria s výpusťou kartáčovaný bronz 71710140
S výpusťou, bronzová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste chróm SATBAUR285CR
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Hansgrohe Tecturis S umývadlová batéria bez výpuste chróm 73311000
Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Aries vysoká umývadlová batéria, čierna - 744810-70
Dostupné v 2 e-shopoch

Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Mood bez výpuste čierna SATBSMOOD285C
Stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vysoká umývadlová batéria SAT Aurum bez výpuste čierna matná SATBAUR285C
Stojanková, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

