
Sprchový kút obdĺžnik 140x80 cm SAT TEX SIKOTEXD140STENA80
Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sprchové dvere zo série SAT TEX z číreho skla bez dekorácie. Profily v lesklom chróme. Podnos nie je súčasťou balenia. Výrobok má povrchovú úpravu Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. Posuvný systém otvárania. Orientácia vľavo a vpravo. Tvrdené 6 mm bezpečnostné sklo, výška 195 cm. ZÁRUKA 5 ROKOV, dostupnosť náhradných dielov 10 rokov.
| Hĺbka: | 100 cm |
|---|
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | Bez vaničky |
| Série | TEX |
| Typ | Posuvné |
| Výbava | Bez madiel i vaničky |
| Hloubka vaničky (cm) | 100 cm |
| Šířka vaničky (cm) | 120 cm |
| Výplň skla | Sklo číre |
| Systém otevírání | Posuvný |
| Výrobca | SAT |

Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
80×80 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
Bez vaničky, posuvný

90×90 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
Bez vaničky, číri
Dostupné v 2 e-shopoch

100×100 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

80×80 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
100×100 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, s vaničkou, štvorcový
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
80×80 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový, posuvný
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky

Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch



Bezdotykový, stojaci
Skladom

Termostatická
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Nástenná
Skladom
Kovová
Skladom
Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Interiérová, ľavé, jednokrídlová
Skladom

Kovová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S pomalým sklápaním
Skladom
Klasická, hlavová
Skladom
Keramická
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Skladom