Porovnajte ceny od 190,53 € do 206,6 € v 2 e-shopoch:
Laveo Grenada, 1-komorový granitový drez 600x480x227 mm, béžová, LAV-SBG_410T
Rozmery 48×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 190,53 € do 206,6 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 15,72 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 4. 2026 - 206,25 €
- 13. 4. 2025 - 206,25 €
- 26. 4. 2026 - 205,89 €
- 13. 4. 2025 - 205,89 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Grenada, 1-komorový granitový drez 600x480x227 mm, béžová, LAV-SBG_410T Výnimočnou novinkou v ponuke značky je séria Grenada – originálny dizajn Marie Kubiak, zodpovednej v Laveo za portfólio drezov. Drezy boli navrhnuté tak, aby okrem samozrejmých „kuchynských“ funkcií zohrávali predovšetkým dekoratívnu úlohu. Grenada je minimalistický šperk do modernej kuchyne. Verzia s jednou komorou je asymetrický masív, ktorý dodáva drezu jedinečný charakter. Drezu dodávajú eleganciu prepracované detaily príslušenstva, ako je hladký kryt sitka drezu a automatická zátka odtoku, určená pre drezy prémiovej triedy. Značka ponúka dva modely, každý dostupný v troch povrchových úpravách: béžová, šedá a čierna. Materiál drezov – granit – zaručuje ich užívateľom odolnosť proti poškriabaniu, zafarbeniu, teplotným šokom a vysokým teplotám až do 250°C. Povrch drezu je rovnomerný, hladký, bez viditeľných zárezov alebo jamiek, vďaka čomu voda voľne steká k odtoku a samotný drez sa ľahko čistí. Séria Grenada sa dokonale hodí do kuchýň v modernom štýle. Na drezy sa vzťahuje 10-ročná záruka a sú vybavené sifónom šetriacim priestor, ktorý šetrí miesto v skrinke. Výrobca: Laveo Séria: Grenada Typ: 1-komorový granitový drez Farba: béžová Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 600 mm Šírka: 480 mm Výška: 227 mm Hĺbka komory: 200 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 80 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje automatický priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Vyvŕtané otvory z výroby: Áno (2), 1 x pre kuchynskú batériu a 1 x ovládanie automatickej zátky odpadu (tlačidlový systém otvárania/zatvárania) Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Granit |
|---|---|
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
| Batéria | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Béžová |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 800 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Nie |
| Automatické vypínanie odtoku | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Ovládaná tlačidlom |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 227 |
| Hĺbka (mm) | 200 |
| Šírka (mm) | 480 |
| Počet komôr | 1 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Grenada |
Odporúčame

Drez SAT čierna SATSINKSQE102B
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Franke BFG 611-62 drez pieskový melír 114.0285.108 BFG611-62PM
S batériou, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK5545BGMU
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845NU
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Drez SAT biela SATSINKGQQ100W
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT biela SETSATSINK7
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Franke SID 610 drez čierna 114.0264.011 SID610C
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQK103B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
