




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžový prateľný koberec 50x80 cm Pietro – douceur d'intérieur
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester/bavlna |
| Hrúbka | 0.8 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 0.41 kg |
| Dĺžka | 80 cm |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | So strapcami |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/boho |
| Kvalita | Basic |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Nežehliť/perte na 40 stupňov/možno prať v práčke |
| Materiál zadnej strany | Polyester/bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 13% polyester/87% bavlna |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Používateľské recenzie
Kvalita koberečku je spíše průměrná, ale více méně to odpovídá jeho ceně.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Je prirodný, dobrej kvality, vhodný pre moje potreby. Veľmi pekný koberec :)
Vyzerá skvele na balkóne.
Produkt s dobrým pomerom ceny a kvality.

40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Metrážový, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, záťažový, okrúhly
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
50×80 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
40×60 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 6 dní
50×80 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
80×250 cm, kusový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
200×290 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch

40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
133×190 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Metrážový, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×110 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, záťažový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
78×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom

Na vreckovky
Skladom
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Nástenná
Skladom
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

Stojaci, s pumpičkou
Skladom
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch