Porovnajte ceny od 104,51 € do 113,63 € v 2 e-shopoch:
Laveo Chichi, 1-komorový granitový drez 390x480x205 mm, béžová, LAV-SBH_410T
Rozmery 48×19 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 104,51 € do 113,63 €:
História cien
- 2. 5. 2026 - 109,07 €
- 4. 2. 2026 - 109,07 €
- 29. 11. 2025 - 105,71 €
- 2. 5. 2026 - 104,51 €
- 4. 2. 2026 - 104,51 €
- 29. 11. 2025 - 99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Chichi, 1-komorový granitový drez 390x480x205 mm, béžová, LAV-SBH_410T Kuchynský drez Laveo Chichi je skvelým tipom pre tých, ktorí stoja pred výzvou zariadiť veľmi malú a niekedy až mikroskopickú kuchyňu, ktorá je v bytoch úplne bežná. Drez, ktorý navrhla Maria Kubiak, je určený pre bytové domy, menšie kuchyne, ktorí sa rozhodnú pre stravovanie vonku alebo box catering. Chichi sa osvedčí aj vďaka svojim malým rozmerom (zmestí sa do 40 cm kuchynskej skrinky!) v bytoch na prenájom. Chichi sa dá použiť aj v malých kuchyniach, kde priestor nestačí na pracovnú dosku. Dôležité je, že pri relatívne malých rozmeroch je drez hlboký (až 19 cm), a preto umožňuje ľahké umývanie plechu na pečenie alebo veľkého hrnca. Okrem kompaktných rozmerov je drez vybavený sifónom Space Saving, ktorý vďaka špeciálnemu bočnému systému umožní efektívne využiť priestor pod drezom ako miesto na odkladanie odpadkového koša a napr. čistiace prostriedky. Produkt je dostupný v troch obľúbených farbách: béžová, šedá a čierna. Výrobca Laveo poskytuje na drezy dlhú 10-ročnú záruku. Výrobok je odolný voči teplotným šokom, vysokým teplotám, znečisteniu a nárazom. Je tiež vybavený manuálnou odtokovou zátkou a 3,5” sitkom, ktoré chráni vývod pred zanesením systému čiastočkami jedla z kuchynských nádob. Výrobca: Laveo Séria: Chichi Typ: 1-komorový granitový drez bez odkvapkávača Farba: béžová Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 390 mm Šírka: 480 mm Výška: 205 mm Hĺbka komory: 190 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 40 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje manuálny priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Vyvŕtané otvory z výroby: Áno (1), 1 x pre kuchynskú batériu Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 48 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 19 cm |
Parametre
| Materiál | Granit |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Sivá |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 400 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Výška (mm) | 205 |
| Dĺžka (mm) | 390 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Šírka (mm) | 480 |
| Počet komôr | 1 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Chichi |
Odporúčame

Drez SAT biela SETSATSINK7
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Mexen Oscar kuchynský drez z granitu 1-komorový 580 x 490 mm, čierny, sifón čierny - 6519581000-77-B
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Franke SID 610 drez čierna 114.0264.011 SID610C
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQK103B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE102B
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845NU
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Drez SAT biela SATSINKGQQ100W
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
SkladomNajlepšie produkty od Heavenshop.sk

Gamma Gamma, multifunkčný oceľový drez 750x460x220 mm, grafitová, GMA-MS7546-BK
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, chrómová, GMA-1M11ZCH
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 70cm, 1610 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-7070
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Rea Fresh, drezová batéria s výsuvnou výlevkou, čierna matná, REA-B9147
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rea Rea, univerzálna umývadlová odtoková zátka typu ClickClack, medená matná, REA-A5632
Skladom
Aqualine Aqualine, DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, čierna matná, ILR66B
Na odoslanie o 1 týždeň
Erga Paris, sprchová zástena Walk-In 120x200 cm, 8mm číre sklo, čierny profil, ERG-V02-PARIS-120x200-CL-BK
200×120 cm
Skladom
Erga Lily+, závesná WC misa 490x370x365mm, Rimless Tornado 2 + toaletné sedadlo s pomalým zatváraním, biela, ERG-V03-LILY-TO2-WH
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Mexen Emma, umývadlová batéria h-188, čierna matná, 71900-70
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 80cm, 1840 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-8080
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Mexen uzatvárateľná umývadlová výpusť guľatý, ClickClack, velká zátka, bez prepadu, čierna matná, 79910-70
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 115 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 845-115-000-70-00
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 135 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 845-135-000-01-00
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 90 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-090-000-01-00
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 70 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-070-000-01-00
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 95 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-095-000-01-00
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 80 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 856-080-000-70-00
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, čierna matná, GMA-1M11ZBKLB
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
