Porovnajte ceny od 130,65 € do 136,58 € v 2 e-shopoch:
Laveo Celia, 1-komorový granitový drez 760x440x185 mm s dlhým odkvapkávačom, šedá, LAV-SBC_511T
Rozmery 44×76 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 130,65 € do 136,58 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 136,58 €
- 20. 1. 2026 - 136,58 €
- 13. 4. 2025 - 134,18 €
- 27. 5. 2026 - 136,58 €
- 20. 1. 2026 - 136,58 €
- 13. 4. 2025 - 131,78 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Celia, 1-komorový granitový drez 760x440x185 mm s dlhým odkvapkávačom, šedá, LAV-SBC_511T Výrobca: Laveo Séria: Celia Typ: 1-komorový granitový drez s dlhým odkvapkávačom Farba: šedá Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 760 mm Šírka: 440 mm Výška: 185 mm Hĺbka komory: 170 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 50 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje automatický priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Vyvŕtané otvory z výroby: Áno (2), 1 x pre kuchynskú batériu a 1 x ovládanie automatickej zátky odpadu Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 76 cm |
Parametre
| Materiál | Granit |
|---|---|
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
| Odkvapkávač | Ano |
| Vanička | Ano |
| Batéria | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Sivá |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 500 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Štandardná/dlhá odkvapová doska |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Automatická |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 760 |
| Šírka (mm) | 440 |
| Výška (mm) | 185 |
| Hĺbka (mm) | 170 |
| Počet komôr | 1 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Celia |
Odporúčame

Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum rose gold SATSINK5545BRG
55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
62×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
57×51 cm, granitový, s vaničkou
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845N
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
Grohe K200 drez nerez oceľ, kartáčovaná 31552sd1 G31552SD1
86×18 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK5545BGM
55×21 cm, nerezový, s batériou
Skladom
Drez SAT čierna SETSATSINK4
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK9
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE3B
76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
Drez SAT jazmín SATSINKGE3J
76×17 cm, granitový, s odkvapkávačom
Skladom
Drez SAT Aurum rose gold SATSINK6845BRG
68×21 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom


