




Rozmery 44×10 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Albano, granitové umývadlo 600x440x122 mm, šedá, LAV-VGA1510T Granitové umývadlá Albano sú moderným riešením, ktoré si môže nájsť svoje miesto aj vo vašej kúpeľni. Inšpirovaný moderným kúpeľňovým dizajnom kombinuje jedinečný dizajn a odolný materiál. Obdĺžnikový model vstavaného umývadla je dostupný v rozmere 44x60 cm. Priestranná misa s jemne profilovanými okrajmi umožní vysoký komfort používania. Umývadlo má lem s miestom na mydelničku alebo dávkovač mydla a z výroby vyrezaný otvor pre umývadlovú batériu. Materiál, z ktorého je vyrobené, zaistí bezproblémové používanie po celé roky. Žula má vlastnosti, ako trvanlivosť a odolnosť voči vonkajším faktorom. Umývadlo je dostupné v béžovej, šedej a čiernej farbe. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka výrobcu. Výrobca: Laveo Séria: Albano Typ: granitové umývadlo Tvar: obdĺžnikový Montáž: na zapustenie do pracovnej dosky zhora / nábytkové umývadlo Rozmery: 600 x 400 mm Výška: 122 mm Hĺbka: 100 mm Farba: šedá Výška hrany umývadla: 15 mm Vhodné pre skrinku so šírkou: 600 mm Priemer odtoku: Ø44 mm
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Prevedenie | Zapustené |
|---|---|
| Štýl | Dizajnové |
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Kameň |
| Farba | Sivá |
| Model | Obdĺžnikový |
| Priemer odtoku | Ø44 mm |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Áno |
| Reverzibilné | Nie |
| Automatické vypínanie odtoku | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Bez odtokovej zátky |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Šírka (mm) | 440 |
| Séria | Laveo Albano |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
52×39 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
48×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch

62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch