Porovnajte ceny od 207,14 € do 223,25 € v 2 e-shopoch:
Deante Silia, nástenná vaňová batéria s ručnou sprchovou súpravou, chrómová, DEA-BQS_011M
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 207,14 € do 223,25 €:
História cien
- 11. 5. 2026 - 215,2 €
- 12. 4. 2026 - 215,2 €
- 29. 3. 2026 - 180,38 €
- 29. 11. 2025 - 233,88 €
- 8. 7. 2025 - 207,13 €
- 11. 5. 2026 - 207,14 €
- 12. 4. 2026 - 207,14 €
- 29. 3. 2026 - 180,38 €
- 29. 11. 2025 - 233,88 €
- 8. 7. 2025 - 180,38 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Deante Silia, nástenná vaňová batéria s ručnou sprchovou súpravou, chrómová, DEA-BQS_011M Popis: Sprchová súprava Silia sa vyznačuje zjednodušeným, zaobleným tvarom. Je vyrobená z vysoko kvalitnej mosadze a zakončená lesklým chrómom. Batéria má rukoväť sprchovej hlavice integrovanú do telesa batérie a keramický mechanický funkčný prepínač. Produkt pochádza z komplexnej kolekcie Silia, ktorá vám umožní vybaviť celú kúpeľňu. Technické údaje: Výrobca: Deante Séria: Silia Typ: vaňová batéria, páková Ochrana proti skrúteniu: 1 Počet funkcií: 1 Anti-calc systém ručnej hlavice: Áno Akustická skupina [dB]: I (x ≤ 20) Povrchová úprava: chróm, lesklý Materiál: mosadz Dĺžka [mm]: 1500 Veľkosť prevzdušňovača: H24Q Trieda prietoku [l/min]: A - 9.1-15 l/min Typ batérie: jednopáková, zmiešavacia Typ prepínača: mechanický, keramický Spôsob montáže: na stenu Rozteč uchytenia: 150 +/- 15 mm Typ výtoku: pevný Rozsah výtoku batérie [mm]: 165 Typ prevzdušňovača: silikón, pohyblivý Priemer keramickej hlavy: 35 mm Celková výška batérie [mm]: 183 Ručná sprcha bez prehratia materiálu (Cool-out systém) Inovatívny dizajn ručnej sprchovej hlavice znamená, že napriek prietoku veľmi horúcej vody sa rukoväť hlavice nezohrieva. Vnútorný prvok izoluje teplo, chráni pred možnými popáleninami a zvyšuje pohodlie pri používaní. Vďaka tomu je výrobok úplne bezpečný. Držiak ručnej sprchy integrovaný do tela batérie Držiak ručnej sprchy integrovaný do telesa batérie posúva používanie mixéra na úplne novú úroveň. Do steny nemusíte vŕtať ďalšie otvory a ručná sprchová hlavica umiestnená v držiaku je stabilná a bezpečná.
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| So sprchovacím setom | Ano |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Celková výška batérie [mm] | 183 |
| Trieda prietoku [l/min] | A ≤ 15 (9.1 - 15) |
| Akustická skupina [db] | I (x ≤ 20) |
| Veľkosť keramickej kartuše | 35 mm |
| Typ prepínača | Keramický mechanický |
| Typ prevzdušňovača | Silikónový, otočný |
| Veľkosť prevzdušňovača | M24 |
| Anti-twist systém | 1 |
| Počet funkcií | 1 |
| Anti-calc systém | Áno |
| Dodatočné vlastnosti | Cool-out |
| Dĺžka sprchovej hadice (cm) | 150 |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Séria | Deante Silia |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
Podobné produkty

Vaňová batéria GROHE Start Classic bez sprchového setu 150 mm chróm 23787000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Deante Boro, nástenná vaňová batéria 150mm bez sprchového príslušenstva, chrómová, BMO_010M
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen KAI, termostatická vaňová batéria, chrómová, 77300-00
Termostatická, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat E bez sprchového setu 150 mm chróm 15774000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Paffoni Ringo so sprchovacím setom 150 mm chróm RIN023
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Deante Jasmin, nástenná vaňová batéria, chrómová, BGJ_010M
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bruckner Bruckner, BARON nástenná umývadlová/vaňová, rozteč 150mm, hubica 338mm, chróm, 612.025.1
Nástenná 150 mm, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Paros, nástenná vaňová batéria, chrómová, BW-09-001-A
Nástenná 150 mm, páková, ekologická
Skladom
Hansgrohe Ecostat E, termostatická vaňová batéria, chrómová, HAN-15774000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mereo Mereo, Vaňový set s dvojcestnou podomietkovú batérií, MER-CB650VE1
Podomietková
Na odoslanie o 1 týždeň
Deante Corio, nástenná vaňová batéria, chrómová, BFC_010M
Nástenná 150 mm, ekologická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Alexa vaňová batéria, chróm - 71230-00
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria Novaservis Titani Cosmos Eco so sprchovacím setom 150 mm chróm 90220,0E
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Milo DF40 vaňová sada, chróm - 713053DF40-00
Chrómová

Mexen Axel R62 vaňová zostava, chróm - 73803R62-00
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Alexa - vaňová batéria, chrómová, 71230-00
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bruckner Bruckner, BARON nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozteč 100mm, hubica 338mm, chrómová, 612.035.1
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Novaservis Titania Cosmos bez sprchového setu 150 mm chróm 90220/1,0
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Cersanit Zen, nástenná vaňová batéria, chrómová, S951-563
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Kama DS75 vaňový set, chróm - 72513DS75-00
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch

Novaservis Metalia 55, vaňová paneláková batéria 100 mm, chrómová, 55073,0
Nástenná 100 mm, chrómová
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Kama R75 vaňová súprava, chróm - 72513R75-00
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch

Invena Trend, 3-otvorová vaňová batéria, chrómová, INV-BW-02-S01-V
Chrómová, páková
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Axel R72 vaňový set, chróm - 73803R72-00
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch

Laveo Rondo, vaňová/sprchová batéria nástenná h-107, chrómová, LAV-BLX_010D
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchinox Madera, nástenná vaňová batéria 150mm, chrómová, LAV-BQM_010D
Nástenná 150 mm, so sprchovacím setom
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Milo - vaňová batéria s dlhou výlevkou, chrómová, 71335-00
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Novaservis - vaňová nástenná batéria bez sprchovej súpravy 150 mm, 96021/1,0
Nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Laveo Pola, 3-otvorová vaňová batéria, zlatá matná, LAV-BAP_G13B
Páková, so sprchovacím setom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rea Argon, vaňová batéria s ručnou sprchovou súpravou, brúsená oceľ, REA-B6452
Bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Trend, 3-otvorová vaňová batéria, zlatá lesklá, INV-BW-02-S09-V
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

