Odporúčame
Tmavomodrá napínacia plachta z bavlneného perkálu 180x200 cm Percaline – douceur d'intérieur
Rozmery 180×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 26,7 €
- 19. 4. 2026 - 26,7 €
- 23. 1. 2026 - 26,3 €
- 16. 1. 2026 - 26,88 €
- 27. 11. 2025 - 19,9 €
- 26. 11. 2025 - 20 €
- 7. 11. 2025 - 27,81 €
- 30. 7. 2025 - 30,9 €
- 25. 7. 2025 - 27 €
- 15. 7. 2025 - 30,9 €
- 11. 7. 2025 - 27 €
- 26. 6. 2025 - 30,9 €
- 20. 6. 2025 - 26 €
- 10. 6. 2025 - 30,9 €
- 6. 6. 2025 - 27 €
- 27. 5. 2025 - 30,9 €
- 23. 5. 2025 - 27 €
- 3. 12. 2024 - 28,4 €
- 28. 11. 2024 - 22,4 €
- 26. 11. 2024 - 28,4 €
- 4. 10. 2024 - 24,4 €
- 3. 10. 2024 - 28,4 €
- 27. 9. 2024 - 23,4 €
- 17. 9. 2024 - 27,4 €
- 13. 9. 2024 - 23,4 €
- 30. 8. 2024 - 27,4 €
- 27. 8. 2024 - 23,4 €
- 16. 8. 2024 - 21,9 €
Popis produktu
Tmavomodrá napínacia plachta z bavlneného perkálu 180x200 cm Percaline – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Perkál |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Modrá |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlnený perkál |
| Vhodná výška matraca | 30 cm |
| Váha | 0.66 kg |
| Vlastnosti plachty | Napínacie |
| Rozmer plachty | 180x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 115 g/m² |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 40 stupňov/možno prať v práčke |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Recenzie
Používateľské recenzie
Materiál příjemný, barva přesně odpovídá, super volba!
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

































