Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 238 W, antracitová, W110-0700-400-00-66 Výrobca: Mexen Séria: Mars Kód produktu: W110-0700-400-00-66 Technické údaje: Výška: 700 mm Šírka: 400 mm Hĺbka: 30 mm Rozstupy medzi pripojeniami: 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) Farba: Antracitová Materiál: oceľ Hmotnosť: 4.06 kg Reakcia na oheň: A1 Prevádzková teplota: max 95°C Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: 75/65/20 °C 238 W Pripojenia: 2xG 1/2" stredové 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť inštalácie vykurovacej tyče Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Rozmery
Šírka:40 cm
Parametre
TypRebríkový, Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Vykurovací výkon238 W