Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Mars, vykurovacie teleso 700x400 mm, 188 W, chrómová, W110-0700-400-00-01 Výrobca: Mexen Séria: Mars Kód produktu: W110-0700-400-00-01 Technické údaje: Výška: 700 mm Šírka: 400 mm Hĺbka: 30 mm Rozstupy medzi pripojeniami: 35 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové) Farba: Chróm Materiál: oceľ Hmotnosť: 4.06 kg Reakcia na oheň: A1 Prevádzková teplota: max 95°C Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: 75/65/20 °C 188 W Pripojenia: 2xG 1/2" stredové 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo Možnosť inštalácie vykurovacej tyče Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Rozmery
Šírka:40 cm
Parametre
TypRebríkový, Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Vykurovací výkon188 W