Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo VELVET SQUARE LED/36W/230V Wi-Fi Tuya+DO čierna
História cien
Popis produktu
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2700 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Inteligentné osvetlenie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 185 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |