Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle, Atypické
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné, Viaceré v  skupine
Farba svetlaTeplé biele, Studené biele
FarbaBiela
ŠtýlOstatné
Záručná doba36 mesiacov
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja60 W
Teplota chromatickosti3000/4000 K/6000
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok4508 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieLED technológia
MiestoSpálňa/Obývačka
Napätie230 V
Max. príkon zdroja60 W
Index podania farieb (cri)80 Ra
Celkový príkon svietidla60 W
Ekvivalent klasickej žiarovky310 W
Priemerná životnosť zdroja50000 h
SeriesPOOL Brilagi, POOL 50 cm Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 50 cm Wi-Fi Tuya+DO biele
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V