Odporúčame
Tempo Kondela Rozkladacie kreslo, zelená/béžová, ľavá, KUBOŠ
Rozmery 104×78 cm
217,55 €
História cien
- 4. 4. 2026 - 217,55 €
- 3. 3. 2025 - 217,55 €
- 28. 2. 2025 - 293,55 €
- 25. 2. 2025 - 309 €
- 21. 2. 2025 - 293,55 €
- 18. 2. 2025 - 309 €
- 14. 2. 2025 - 293,55 €
- 10. 2. 2025 - 309 €
- 7. 2. 2025 - 293,55 €
- 3. 2. 2025 - 309 €
- 3. 2. 2025 - 293,55 €
- 27. 1. 2025 - 309 €
- 25. 1. 2025 - 293,55 €
- 20. 1. 2025 - 309 €
- 17. 1. 2025 - 293,55 €
- 7. 1. 2025 - 309 €
- 3. 1. 2025 - 293,55 €
- 2. 1. 2025 - 309 €
- 1. 1. 2025 - 316,73 €
- 24. 12. 2024 - 295 €
- 20. 12. 2024 - 280,25 €
- 9. 12. 2024 - 295 €
- 6. 12. 2024 - 280,25 €
- 3. 12. 2024 - 295 €
- 29. 11. 2024 - 280,25 €
- 27. 11. 2024 - 295 €
- 23. 11. 2024 - 280,25 €
- 19. 11. 2024 - 295 €
- 15. 11. 2024 - 280,25 €
- 12. 11. 2024 - 295 €
- 8. 11. 2024 - 280,25 €
- 4. 11. 2024 - 295 €
- 2. 11. 2024 - 274,35 €
- 1. 11. 2024 - 280,25 €
- 28. 10. 2024 - 295 €
- 22. 10. 2024 - 280,25 €
- 7. 10. 2024 - 295 €
- 4. 10. 2024 - 280,25 €
- 24. 9. 2024 - 295 €
- 20. 9. 2024 - 280,25 €
- 17. 9. 2024 - 295 €
- 14. 9. 2024 - 280,25 €
- 13. 9. 2024 - 290 €
- 7. 9. 2024 - 295 €
- 2. 9. 2024 - 265,5 €
- 2. 9. 2024 - 295 €
- 29. 8. 2024 - 280,25 €
- 19. 8. 2024 - 295 €
- 16. 8. 2024 - 280,25 €
- 19. 7. 2024 - 295 €
- 2. 5. 2024 - 280,25 €
- 1. 5. 2024 - 295 €
- 3. 4. 2024 - 280,25 €
- 1. 4. 2024 - 295 €
- 19. 3. 2024 - 280,25 €
- 18. 3. 2024 - 295 €
- 12. 3. 2024 - 280,25 €
- 11. 3. 2024 - 295 €
- 5. 3. 2024 - 280,25 €
- 4. 3. 2024 - 295 €
- 13. 2. 2024 - 280,25 €
- 12. 2. 2024 - 295 €
- 7. 2. 2024 - 280,25 €
- 5. 2. 2024 - 295 €
- 1. 2. 2024 - 280,25 €
- 31. 1. 2024 - 261,25 €
Popis produktu
Rozkladacie kreslo KUBOŠ Materiál: látka Alova Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov Farba: zelená/béžová Rozmery (ŠxHxV): 104x78x70 cm Ľavé prevedenie. Plocha na spanie ŠxD: 75x185 cm Nosnosť na osobu: 90 kg S jedným bankúšom. Dodávané v monte. Vybrať si môžete aj z iných farebných prevedení, a to zo 7 farebných prevedeniach látky ALOVA v cene 275 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 4-6 týždňov.
Rozmery
| Šírka: | 104 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 78 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Zelená |
| Výška v cm: | 70 |
| Hĺbka sedáku v cm: | 40 |
| Výška sedenia v cm: | 34.5 |
| Šírka v cm: | 104 |
| Hĺbka v cm: | 78 |
| Hmotnosť | 37.50 kg |
| Rozmer pre matrac: | 75x185 |
| Objem balenia: | 0.5214 |
| Dekor | Bežová |
| Vankúše | Áno v balení |
| Modelová rada | KUBOS |
| Typ nábytku | Pohovka |
| Výrobca | Tempo Kondela |
























































