



Rozmery 90×49 cm
4 šuplíková komoda HANY 2 NEW 004 Materiál: DTD laminovaná Farba: buk Rozmery (ŠxHxV): 90x49x95,4 cm Hrúbka materiálu: 16 mm ABS hrany Kvalitný slovenský výrobok. Dodávané v demonte.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Výška v cm: | 95.4 |
| Šírka v cm: | 90 |
| Hĺbka v cm: | 49 |
| Hmotnosť | 430 kg |
| Objem balenia: | 0.0723 |
| Modelová rada | HANY |
| Typ nábytku | Komoda |
| Výrobca | Tempo Kondela |