Odporúčame
Tempo Kondela Jedálenská stolička, béžová/hnedá, OSTELA
Rozmery 53×56 cm
História cien
- 3. 4. 2026 - 69 €
- 3. 2. 2025 - 69 €
- 3. 2. 2025 - 65,55 €
- 27. 1. 2025 - 69 €
- 25. 1. 2025 - 65,55 €
- 20. 1. 2025 - 69 €
- 17. 1. 2025 - 65,55 €
- 2. 1. 2025 - 69 €
- 1. 1. 2025 - 70,73 €
- 24. 12. 2024 - 65 €
- 20. 12. 2024 - 61,75 €
- 9. 12. 2024 - 65 €
- 6. 12. 2024 - 61,75 €
- 3. 12. 2024 - 65 €
- 29. 11. 2024 - 61,75 €
- 27. 11. 2024 - 65 €
- 23. 11. 2024 - 61,75 €
- 19. 11. 2024 - 65 €
- 15. 11. 2024 - 61,75 €
- 12. 11. 2024 - 65 €
- 8. 11. 2024 - 61,75 €
- 4. 11. 2024 - 65 €
- 2. 11. 2024 - 60,45 €
- 1. 11. 2024 - 61,75 €
- 28. 10. 2024 - 65 €
- 22. 10. 2024 - 61,75 €
- 7. 10. 2024 - 65 €
- 4. 10. 2024 - 61,75 €
- 24. 9. 2024 - 65 €
- 20. 9. 2024 - 61,75 €
- 17. 9. 2024 - 65 €
- 14. 9. 2024 - 61,75 €
- 13. 9. 2024 - 60 €
- 7. 9. 2024 - 65 €
- 2. 9. 2024 - 58,5 €
- 2. 9. 2024 - 65 €
- 29. 8. 2024 - 61,75 €
- 19. 8. 2024 - 65 €
- 16. 8. 2024 - 61,75 €
- 19. 7. 2024 - 65 €
- 15. 7. 2024 - 61,75 €
- 15. 7. 2024 - 65 €
- 8. 7. 2024 - 61,75 €
- 8. 7. 2024 - 65 €
- 2. 7. 2024 - 61,75 €
- 1. 7. 2024 - 65 €
- 25. 6. 2024 - 61,75 €
- 24. 6. 2024 - 65 €
- 18. 6. 2024 - 61,75 €
- 17. 6. 2024 - 65 €
- 14. 6. 2024 - 61,75 €
- 2. 5. 2024 - 61,75 €
- 1. 5. 2024 - 65 €
- 3. 4. 2024 - 61,75 €
- 1. 4. 2024 - 65 €
- 19. 3. 2024 - 61,75 €
- 18. 3. 2024 - 65 €
- 12. 3. 2024 - 61,75 €
- 11. 3. 2024 - 65 €
- 5. 3. 2024 - 61,75 €
- 4. 3. 2024 - 65 €
- 1. 3. 2024 - 61,75 €
- 13. 2. 2024 - 65,55 €
- 12. 2. 2024 - 69 €
- 7. 2. 2024 - 65,55 €
- 5. 2. 2024 - 69 €
- 31. 1. 2024 - 65,55 €
Popis produktu
Materiál: ekokoža/kov Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 10 000 oderov Farba: béžová/hnedá/kov Rozmery (ŠxHxV): 53x56x91 cm Výška sedu: 47 cm Hĺbka sedu: 40 cm Moderná Nosnosť: 95 kg Atraktívny vzhľad Kvalitne prešitie Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 53 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 56 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál sedáku | Ekokoža |
| Materiál | Kov |
| Výška v cm: | 91 |
| Hĺbka sedáku v cm: | 40 |
| Výška sedenia v cm: | 47 |
| Šírka v cm: | 53 |
| Hĺbka v cm: | 56 |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Objem balenia: | 0.2650 |
| Opierka hlavy: | Nie |
| Ľavé prevedenie | Nie |
| Pravé prevedenie | Nie |
| Univerzálne prevedenie | Nie |
| Modelová rada | OSTELA |
| Typ nábytku | Stolička |
| Výrobca | Tempo Kondela |




























