Odporúčame
Tempo Kondela Koberec, svetlohnedý, 140x200, ANNAG
Rozmery 140×200 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 65 €
- 29. 9. 2025 - 65 €
- 27. 9. 2025 - 61,1 €
- 22. 9. 2025 - 65 €
- 19. 9. 2025 - 61,1 €
- 16. 9. 2025 - 65 €
- 12. 9. 2025 - 61,1 €
- 8. 9. 2025 - 65 €
- 5. 9. 2025 - 61,1 €
- 1. 9. 2025 - 65 €
- 28. 8. 2025 - 61,1 €
- 25. 8. 2025 - 65 €
- 22. 8. 2025 - 61,1 €
- 18. 8. 2025 - 65 €
- 15. 8. 2025 - 61,1 €
- 11. 8. 2025 - 65 €
- 8. 8. 2025 - 61,1 €
- 4. 8. 2025 - 65 €
- 2. 8. 2025 - 61,1 €
- 22. 7. 2025 - 65 €
- 21. 7. 2025 - 69 €
- 18. 7. 2025 - 64,86 €
- 14. 7. 2025 - 69 €
- 11. 7. 2025 - 64,86 €
- 8. 7. 2025 - 69 €
- 5. 7. 2025 - 64,86 €
- 23. 6. 2025 - 69 €
- 21. 6. 2025 - 64,86 €
- 16. 6. 2025 - 69 €
- 14. 6. 2025 - 64,86 €
- 9. 6. 2025 - 69 €
- 6. 6. 2025 - 64,86 €
- 2. 6. 2025 - 69 €
- 30. 5. 2025 - 64,86 €
- 26. 5. 2025 - 69 €
- 23. 5. 2025 - 64,86 €
- 19. 5. 2025 - 69 €
- 16. 5. 2025 - 64,86 €
- 12. 5. 2025 - 69 €
- 9. 5. 2025 - 65,55 €
- 5. 5. 2025 - 69 €
- 2. 5. 2025 - 65,55 €
- 28. 4. 2025 - 69 €
- 25. 4. 2025 - 65,55 €
- 22. 4. 2025 - 69 €
- 18. 4. 2025 - 65,55 €
- 14. 4. 2025 - 69 €
- 11. 4. 2025 - 65,55 €
- 31. 3. 2025 - 69 €
- 29. 3. 2025 - 65,55 €
- 25. 3. 2025 - 69 €
- 16. 3. 2025 - 62,1 €
- 14. 3. 2025 - 65,55 €
- 10. 3. 2025 - 69 €
- 7. 3. 2025 - 65,55 €
- 25. 2. 2025 - 69 €
- 21. 2. 2025 - 65,55 €
- 18. 2. 2025 - 69 €
- 14. 2. 2025 - 65,55 €
- 10. 2. 2025 - 69 €
- 7. 2. 2025 - 65,55 €
- 3. 2. 2025 - 69 €
- 3. 2. 2025 - 65,55 €
- 27. 1. 2025 - 69 €
- 25. 1. 2025 - 65,55 €
- 20. 1. 2025 - 69 €
- 17. 1. 2025 - 65,55 €
- 7. 1. 2025 - 69 €
- 3. 1. 2025 - 65,55 €
- 2. 1. 2025 - 69 €
- 1. 1. 2025 - 70,73 €
- 24. 12. 2024 - 65 €
- 20. 12. 2024 - 61,75 €
- 9. 12. 2024 - 65 €
- 6. 12. 2024 - 61,75 €
- 3. 12. 2024 - 65 €
- 29. 11. 2024 - 61,75 €
- 28. 11. 2024 - 65 €
- 23. 11. 2024 - 61,75 €
- 20. 11. 2024 - 65 €
- 15. 11. 2024 - 61,75 €
- 12. 11. 2024 - 65 €
- 31. 1. 2024 - 61,75 €
Popis produktu
Materiál: 100% polyester. Prevedenie: svetlohnedá. Rozmery (ŠxH): 140x200 cm.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Dĺžka v cm: | 200 |
| Šírka v cm: | 140 |
| Hĺbka v cm: | 200 |
| Hmotnosť | 6.72 kg |
| Objem balenia: | 0.0438 |
| Materiál | Polyester |
| Modelová rada | ANNAG |
| Typ nábytku | Koberec |
| Výrobca | Tempo Kondela |



































