Odporúčame
Rea Neox Black Matt, lineárny odtokový žľab 90cm, vzor 2v1, čierna matná, REA-G6603
História cien
- 28. 4. 2026 - 70 €
- 26. 8. 2025 - 70 €
- 14. 8. 2024 - 69 €
- 9. 8. 2024 - 69,48 €
- 4. 8. 2024 - 70,21 €
- 17. 2. 2024 - 69 €
- 15. 2. 2024 - 70,21 €
- 12. 2. 2024 - 71,68 €
- 10. 2. 2024 - 73,09 €
- 8. 2. 2024 - 75,14 €
- 7. 2. 2024 - 69 €
- 5. 2. 2024 - 75,9 €
- 15. 1. 2024 - 69 €
Popis produktu
Rea Neox Black Matt, lineárny odtokový žľab 90cm, vzor 2v1, čierna matná, REA-G6603 Technické údaje: Výrobca: Rea Séria: Neox Rozmery: 90 cm Typ: Sprchový žľab, lineárny Materiál: Kyseline vzdorná nehrdzavejúca oceľ AISI 304 Prietok vody: 27 l/min V sade: Nohy, sifón, manžeta na suché upevnenie, kôš, sifónové prvky, redukcia, návod na použitie, špongia a háčik na výmenu mriežky Stabilizačné nohy: Nastaviteľné, samonivelačné Minimálny rozsah nastavenia je 52 mm a maximálny 68 mm Certifikáty: CE, PZH Záruka : 10 rokov Farba: Čierna matná Šírka: 7 cm Odtok vody zo sifónu: 40/50 mm Typ roštu: na vloženie (2 stranný rošt s možnosťou nalepiť dlažbu) Hmotnosť balenia: 2 kg Žľab bol vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, Kyseline odolnej AISI 304, ktorá bola navyše chránená povlakom NANO-FLEX. Hrúbka ocele: mriežka: 1,5 mm, rošt: 1,2 mm. Súprava obsahuje nasledujúce prvky: žľab, rošt, nožičky, sifón, kôš, manžeta, háčik na výmenu mriežky.
Parametre
| Umiestnenie | Do priestoru |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Sku | REA-G6603 |
| Typ sifónu | Pevný |
| Povrchová úprava | Matná, Matná |
| Materiál | Nerezová oceľ AISI 304, Nerez AISI 304 |
| Typ krycej mriežky | Obojstranná |
| Hrúbka ocele (mm) | Rošt - 1,2 mm, mriežka - 1,5 mm |
| Hĺbka inštalácie odtoku | 70 mm |
| Odtoková kapacita | 27 l/min |
| Výstup sifónu | 40/50 mm |
| Záruka | 10 rokov |
| Ean | 5902557394302 |
| Výrobca | Rea |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Séria | Rea Neox |
| Typ | Sprchový odtokový žľab - lineárny podlahový |











