







Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Príjemná a hrejivá mikroplyšová deka so vzorom bielych srdiečok na svetlo sivom podklade, druhá strana je bez vzoru. Deku ponúkame vo viacerých rozmerových variantoch - veľké rozmery, ale aj malé do detskej postieľky a do kočíka. Kvalitné deky Mikroplyš sú vyrobené z veľmi jemného a hebkého polyesterového mikrovlákna s gramážou cca 240 g/m2. Mikrovlákno je nenáročné na údržbu, ľahko sa perie, rýchlo schne a nemusí sa žehliť. Vysoká kvalita použitého materiálu spolu s dostatočnou gramážou zaručuje dlhú životnosť výrobku. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Mikroplyš |
| Typ | Tkané |
| Druh materiálu | Polyester, Mikrovlákno |
| Vzor | Srdiečka |
| Kolekcia | Mikroplyš |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, mierne odstreďovanie, Nesmie sa žehliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 240 g/m² |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Deky |
| Rozmer deky | 100x150 cm |
| Výrobca | Biante |

100×150 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Fleecová, tkaná, jesenná

80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
Tkaná
SkladomDoprava zadarmo
70×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Tkaná
Skladom
200×220 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaná
SkladomDoprava zadarmo
80×100 cm, tkaná, s kvetinovým motívom
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
220×200 cm, vlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pikniková, tkaná
Skladom
220×200 cm, vlnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
160×180 cm, vyhrievacia
Na odoslanie o 1 týždeň
150×200 cm, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, vlnená, tkaná
SkladomDoprava zadarmo
80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
80×100 cm, tkaná
Na odoslanie o 5 dní
Fleecová, tkaná

Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Vlnená, tkaná
SkladomDoprava zadarmo
170×210 cm
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
150×200 cm, bavlnená, tkaná
Na odoslanie o 2 dni
Vianočná, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Prešívaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 5 dní
Umývateľný, z PVC, metrážový
Skladom

Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Umývateľný, z PVC, metrážový
Skladom
Mušelínová
Skladom
Umývateľný, z PVC, metrážový
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Mušelínová
Skladom
Do kuchyne, metrážová, do obývačky
Skladom
Umývateľný, z PVC, metrážový
Skladom
Mušelínová
Skladom
Z PVC, - obrusy
Skladom