














Rozmery 72×61×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Séria kúpeľňového nábytku Mailo umožňuje kombinovať skrinky do mnohých rôznych variantov. Vytvoriť tak je možné ako zložité kombinácie do veľkých kúpeľní, tak minimalistické riešenie v modernom dizajne. Zásuvky sú vybavené dizajnovými chrómovanými úchytkami a značkovými pojazdmi Strong s pomalým dovieraním. Na výber je z troch farebných kombinácií, biela lesk, dub Riviera a antracit. Skrinky sú dodávané zmontované a všetky sú určené na zavesenie. Nábytková keramické umývadlá s jedným otvorom pre stojankovú batériu v luxusnom SLIM dizajne s hrúbkou hrany iba 20 mm. S týmito umývadlami sa splní Vaše požiadavky na jednoduché a zároveň atraktívne vybavenia kúpeľne za atraktívne ceny. Benefity týchto umývadiel sú bezpochyby funkčnosť a príjemný vzhľad. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu. Zápustné umývadlá podporia moderný a elegantný vzhľad každej kúpeľne a doladia tak celkový dizajn interiéru.
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 72 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Typ | S umývadlom |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Sivá |
| Typ skrinky | S umývadlom |
| Rozmer š x h | 610 x 476 mm |
| Ean | 8592480103460 |
| Výška (mm) | 720 |
| Šírka (mm) | 610 |
| Hĺbka (mm) | 476 |
| Výrobca | Mereo |
| Séria | Mereo Mailo |

S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom