

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sada žakárových kuchynských utierok z kvalitnej egyptskej bavlny v dvoch k sebe ladiacich dizajnoch. Utierky nezanechávajú chĺpky na skle. Vynikajú vysokou savosťou, sú mäkké a zároveň pevné. Vhodné do moderných aj klasických kuchýň. Vybavené pútkami na zavesenie.
| Sady | Ano |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Rozmer | 50 x 70 cm |
| Typ produktu v akcii | Kuchynský textil |
| Valentínske tipy | Valentínske bytové doplnky |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Počet kusov v sade | 3 kusov |
| Prevedenie | Hladké |
| Výrobca | DecoDoma |

Bavlnená
Skladom
50×50 cm, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená
Skladom

Froté
Skladom
Ľanová
Skladom
Ľanová
Skladom
Bavlnená, v sade
Skladom
Ľanová
Skladom
Ľanová
Skladom
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 1 deň

18×27 cm, v sade
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, vianočná, v sade
Skladom
Bavlnená, v sade
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ľanová
Skladom
Bavlnená, vianočná
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, v sade
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 1 deň
Ľanová
Skladom
Bavlnená, v sade
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, v sade
Skladom
Bavlnená, v sade
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vianočná
Skladom
Bavlnená, v sade
Skladom
Bavlnená, v sade
Skladom
Bavlnená, ľanová
Skladom
Bavlnená, v sade
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elastický
Na odoslanie o 1 deň
Elastický
Na odoslanie o 1 deň

Z polyesteru, v sadách, rýchloschnúca
Na odoslanie o 1 deň

Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Svetelné reťaze, vnútorné
Na odoslanie o 1 deň
Elastický
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo

Elastický
Na odoslanie o 1 deň

Ručný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na chlieb a bagety, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Elastický
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
Krájač ovocia a zeleniny, plastový
Na odoslanie o 1 deň
Elastický
Na odoslanie o 1 deň
Na dvere
Na odoslanie o 1 deň