Odporúčame
História cien
- 2. 4. 2026 - 15,7 €
- 15. 1. 2024 - 15,7 €
Popis produktu
Vianočné obliečky s 3D obrázkom dodajú šmrnc aj vašej spálni Krása snehom pokrytej zimnej krajiny vyvoláva v mnohých z nás romantickú náladu. Privítajte kúzlo Vianoc vďaka týmto 3D obliečkam v tónoch modrej vo vašej spálni. Klasický rozmer 140x200 a vianočný vzor poteší aj ako detské vianočné obliečky. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na pevné ušitie, priedušnosť a dobrú absorpciu vlhkosti, ktoré sú u mikrosaténu úplnou samozrejmosťou. Obliečky na zips sú vhodné na klasické jednolôžko a ľahko ich povlečiete na paplón 140x200 a vankúš 70x90 cm. Pre dokonalý efekt si vylaďte spálňu do bodky a kombinujte farebne mikroplyšové deky aj obliečky na vankúšiky.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Mikrovlákno, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Modrá |
| Motív | Bodky, Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| 3d efekt | Ano |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl obliečok | Vianočné |
| Vzor 3d | Vianoce |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | VIANOCE 2 |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Používateľské recenzie
som spokojný
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Posteľné prádlo bolo podľa očakávania, veľmi pekné.
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Super a krásne obliečky
Sú krásne na výzor, materiál.
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
👌👌👍👍👍👍👍
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Mikroplyšová plachta DIVOKÉ MÁKY Exclusive 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 180x200 cm
180×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo sivý 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Bambusový uterák CATANIA - latté 50x90 cm
Bambusový, kusový
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky VIOLETA na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - petrolejová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 90x200 cm
90×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - perlová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - petrolejový 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Krepové obliečky DIVOKÉ MAKY - béžové
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 160x200 cm
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom































