Odporúčame
História cien
- 25. 5. 2026 - 1 342 €
- 10. 10. 2024 - 1 342 €
- 28. 9. 2024 - 1 328 €
- 16. 7. 2024 - 1 320 €
- 1. 7. 2024 - 1 292 €
- 24. 6. 2024 - 1 318 €
- 19. 6. 2024 - 1 350 €
- 16. 3. 2024 - 1 326 €
- 29. 2. 2024 - 1 360 €
- 23. 2. 2024 - 1 410 €
- 14. 2. 2024 - 1 466 €
- 15. 1. 2024 - 1 282 €
Popis produktu
Rohová rozkladacia sedacia súprava TOKIO V PRO II poteší svojou eleganciou a funkčnosťou. Táto sedacia súprava potiahnutá odolnou zamatovou látkou kombinuje pohodlie a eleganciu. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a pozornosti k detailu sa táto pohovka stane ústredným prvkom vášho interiéru a dodá mu jedinečné kúzlo. Poťah: Tkanina LAWA je nadčasová tkaná látka s prímesou viskózy a bavlny, s výraznou a zaujímavou väzbou. Tkanina Trinity je mäkká a na dotyk príjemná velúrová tkanina. Má jemnú štruktúru. Jeho charakteristickým znakom je vysoká odolnosť proti oderu. Eko koža, elegantný vzhľad a na dotyk príjemný povrch dodávajú nábytku luxusný charakter. Ľahko čistiteľné riešenie. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Hnedá |
| Tvar | Tvar L |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Strana sedacej súpravy | Pravá |
| Váha | 100 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Eko-koža |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Hnedá + hnedá | Cappuccino + Hnedá |
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Materiál poťahu | Tkanina;Eko-koža |
| Hĺbka sedu | 60 cm |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 57 cm |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;Tkanina;EKO-koža |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Stabilný, atraktívny, v pomere cena-výkon veľmi dobrý
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne











