
Mexen Carmen batéria umývadlová, čierna - 746300-70
Stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Páková nástenná umývadlová batéria bez odvodnenie v prevedení čierna matná. Rozstup batérie 100 mm. S matným povrchom.
| Druh | Nástenná (rozostup 100 mm) |
|---|---|
| Ovládanie | Páková |
| Farba | Čierna |
| Série | Colorado |
| Rozteč baterie | 100 mm |
| Ovládání baterie | Páková |
| Typ baterie | Nástenná |
| Délka ramínka (cm) | 20 cm |
| Material | Mosadz |
| Výrobca | RAV SLEZÁK |

Stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch

Chrómová, senzorová, stojanková
Skladom
Chrómová, nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Stojanková

Dostupné v 3 e-shopoch

Dostupné v 4 e-shopoch

Chrómová, stojanková, nástenná 150 mm
Skladom
Chrómová, stojanková, nástenná 100 mm
Dostupné v 2 e-shopoch

S výpusťou, chrómová, páková
SkladomDoprava zadarmo
Stojanková, podomietková, páková
Skladom
Stojanková, podomietková, páková
Skladom
Stojanková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Stojanková, páková, ekologická
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch

Stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch

Stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková, páková
Skladom
Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Chrómová, stojanková, páková
SkladomDoprava zadarmo
Stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch

Stojanková, podomietková, páková
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch

Dostupné v 3 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

Chrómová, stojanková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
Keramická
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Samolepiaci, nástenný
Skladom
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
Rovná
Skladom
Kovová
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
S pomalým sklápaním
Skladom
Klasická, ručná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom