Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Marimex | Hojdacia sieť La Siesta Modesta Double, pattern azure | 11640538
História cien
- 25. 5. 2026 - 149 €
- 1. 1. 2025 - 149 €
- 25. 4. 2024 - 149,9 €
- 1. 3. 2024 - 150,9 €
Popis produktu
Hojdacia sieť La Siesta Modesta Double - čisté línie, jednoduchý dizajn a mäkká organická bavlna. Modesta je vyrobená z organickej bavlny vypestovanej spôsobom prívetivým k ľuďom aj prírode. Jej látka je mäkučká na dotyk, šetrná k pokožke a nenáročná na údržbu. Pre Modestu je charakteristický veľký počet závesných šnúr. Tie zaisťujú rovnomerné rozloženie váhy, neuveriteľný komfort aj dlhú životnosť. Odolnosť siete navyše zvyšujú zosilnené okraje proti roztrhnutiu. Modesta je držiteľkou uznávanej certifikácie GOTS pre trvalo udržateľnú produkciu textílií, ktorá definuje prísne ekologické a sociálne kritériá pre všetky fázy výrobného procesu. šírka siete: 160 cm celková dĺžka siete: 350 cm / dĺžka látky: 230 cm min. vzdialenosť na zavesenie siete: 310 cm nosnosť siete / stojana: 160 kg hustota látky: 340 g/m2 materiál siete: 100% Organická bavlna rozmer balenia (ŠxVxH): 19x20x18 cm hmotnosť: 1,6 kg
Parametre
| 1. balík | 20 x 19 x 18 cm, 2 kg |
|---|---|
| Celková dĺžka siete | 350 cm |
| Dĺžka látky | 230 cm |
| Hmotnosť | 2,1 kg |
| Hustota látky | 340 gr/m<sup>2</sup> |
| Materiál | 100% organická bavlna |
| Nosnosť | 160 kg |
| Stav tovaru | Nové |
| Šírka siete | 160 cm |
| Výrobca | Marimex |
Odporúčame

Hojdacia sieť s vankúšmi Mimi, 210x150 cm, sivá
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň














































