Odporúčame
Tmavozelená rozkladacia trojmiestna pohovka SMART
Rozmery 75×240×94 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 575,2 €
- 4. 11. 2024 - 575,2 €
- 19. 1. 2024 - 605,3 €
- 15. 1. 2024 - 576,8 €
Popis produktu
Vzhľad pohovky Prevedenie: Trojmiestna pohovka Veľkosť: Pohovka do 250 cm Farba: Tmavo zelená Poťah: POSO 014 Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Materiál pohovky Konštrukcia je vyrobená z bukového a borovicového dreva. Doplnkovým materiálom kostry pohovky je drevotrieska, preglejka a sololit. Sedáky sedacej súpravy tvoria vlnité pružiny a kvalitná matracová HR pena. Zloženie poťahu: 100% Polyester Materiál poťahu: Menčester (Velur) Typ peny: HR pena Typ sedadla: Pružinové jadro Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000 Rozmery pohovky Šírka: 240 cm Hĺbka: 94 cm Hĺbka sedu: 53 cm Výška: 75 cm Výška sedu: 44 cm Výška nôh: 4 cm Plocha na spanie: 193 x 140 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno Lôžková úprava: Áno Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Typ rozkladania: Mechanizmus so sklopným chrbtom Dodávané v demonte. Poso Plyšovo hebká látka Poso svojim vzhľadom pripomína menčester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalounická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru s vysokou gramážou . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovaniu. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35.000 cyklov . Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov.
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 94 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Výška nôh | 4 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 193 x 140 cm |
| Nosnosť | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
Najlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, biely
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lamelový rošt 90x200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou NUBI 75x75 cm, biela
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Uterák NORIELLE 50x90 cm svetlomodrý, 100% bavlna
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté župan Deluxe biely Veľkosť: M
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo
Detská osuška s kapucňou KODA 75x75 cm, sivá
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo




























