Porovnajte ceny od 146,81 € do 158,24 € v 2 e-shopoch:
Deante Silia, nástenná polička rebríková, oceľová, DEA-ADI_F531
Rozmery 9×62×25 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 146,81 € do 158,24 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 152,53 €
- 12. 4. 2026 - 152,53 €
- 26. 5. 2026 - 146,81 €
- 12. 4. 2026 - 146,81 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Deante Silia, nástenná polička rebríková, oceľová, DEA-ADI_F531 Rebrovaná polica vyniká predovšetkým vynikajúcou kvalitou. Je vyrobená z odolnej mosadze a bol starostlivo rafinovaná v každom detaile. Účinne maskuje nevzhľadné montážne prvky a vytvára jemný tvar. Jej povrchová úprava z brúsenej ocele dodáva miestnosti eleganciu a štýl. Rebrovaná polica z kolekcie Silia je mimoriadne praktickým doplnkom. Jej dobre premyslený dizajn umožňuje použitie v kúpeľni aj na chodbe. Výrobca: Deante Séria: Silia Typ: nástenná polica rebríková Materiál: mosadz Farba: brúsená oceľ Typ povrchu: matný Výška [mm]: 89 Šírka [mm]: 616 Hĺbka [mm]: 246 Nosnosť [kg]: 5 Vrátanie montážnej súpravy: áno Jednoduché čistenie a údržba Iba tie najlepšie materiály, ktorých kvalita bola potvrdená laboratórnymi testami Vysoko kvalitný materiál: mosadz Maximálna nosnosť 5 kg Záruka [roky]: 2
Rozmery
| Šírka: | 62 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Výška: | 9 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Typ povrchu | Brúsený |
| Hĺbka [mm] | 246 |
| Vrátane montážnej sady | Áno |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Výška (mm) | 89 |
| Šírka (mm) | 616 |
| Séria | Deante Silia |
| Povrchová úprava | Matná |
| Montáž | Nástenná |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - držiak na uteráky |
Odporúčame

Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Vstavaná polička SAT Aurum kartáčovaná oceľ 63x33 cm SATAURN6030BS
Rovná
Skladom
Polička SAT chróm SATDPOL30CH
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Mexen X-Wall-R výklenková polička s okrajom 60 x 30 cm, biela - 1920603010
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen X-Wall-NR vstavaná polica bez príruby 60 x 30 cm, čierna - 1971603010
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Čierny kovový modulárny policový systém 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Prídavná polica, drevená podesta, nohy čierny kov KESPER - AREA
14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojitá nástenná nerezová polica, 1500 x 300 mm
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Mexen X-Wall-R vstavaná polica s prírubou 45 x 30 cm, čierna - 1970453010
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
