Odporúčame
Rohová rozkladacia sedacia súprava Modena II Cappuccino
Rozmery 237×142 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 489 €
- 30. 1. 2025 - 489 €
- 25. 1. 2025 - 509 €
- 1. 1. 2025 - 518 €
- 11. 12. 2024 - 508 €
- 30. 11. 2024 - 517 €
- 25. 11. 2024 - 492 €
- 10. 10. 2024 - 984 €
- 28. 9. 2024 - 974 €
- 16. 7. 2024 - 968 €
- 1. 7. 2024 - 948 €
- 24. 6. 2024 - 966 €
- 19. 6. 2024 - 990 €
- 16. 3. 2024 - 972 €
- 29. 2. 2024 - 1 576 €
- 23. 2. 2024 - 1 636 €
- 14. 2. 2024 - 1 698 €
- 15. 1. 2024 - 1 574 €
Popis produktu
Rohová rozkladacia sedacia súprava MODENA II. Modena II je rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá sa hodí do rôznych interiérov, moderných aj klasických. Je štýlová a pohodlná. Splní vaše očakávania po estetickej stránke, ale predovšetkým jej používanie vnesie do vášho domova závan sviežosti a pohodlia. Rohová rozkladacia sedacia súprava Modena II je univerzálna. Pred prvou montážou sa rozhodnite, či preferujete pravý alebo ľavý roh. Po zostavení a umiestnení rohu už nemôžete zmeniť jeho stranu. Urobte si vlastné rozhodnutie, ktorá strana bude najlepšie vyhovovať vášmu interiéru. Poťah: Tkanina Abriamo je vyrobená z ozdobne tkanej priadze s očkami a uzlami.Je to krásna a moderná látka, ktorá je zároveň príjemná na dotyk a veľmi odolná. Sedačke dodáva jedinečné kúzlo. Výplň: Kvalitná PUR pena T25. Penový polyuretán je vlastne molitan, ktorý sa pri výrobe kombinuje s inými druhmi pien. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
Rozmery
| Šírka: | 237 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 142 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Béžová |
| Výška sedu | 38 cm |
| Šírka podrúčky | 18 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Krémová;Ružová;Sivá;Zelená |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 59 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 100 kg |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Farebná varianta | Cappuccino |
| Výrobca | SG-nábytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň









