



Rohová rozkladacia sedacia súprava Modena I. Modena I je rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá sa hodí do rôznych interiérov, moderných aj klasických. Je štýlová a pohodlná. Splní vaše očakávania po estetickej stránke, ale predovšetkým jej používanie vnesie do vášho domova závan sviežosti a pohodlia. Rohová rozkladacia sedacia súprava Modena I je univerzálna. Pred prvou montážou sa rozhodnite, či preferujete pravý alebo ľavý roh. Po zostavení a umiestnení rohu už nemôžete zmeniť jeho stranu. Urobte si vlastné rozhodnutie, ktorá strana bude najlepšie vyhovovať vášmu interiéru. Poťah: Tkanina Kronos textília vyrobená zo 100% polyesteru sa radí medzi plyšové tkaniny. Kompaktná tkaná textília je veľmi mäkká a príjemná na dotyk. Výplň: Kvalitná PUR pena T25. Penový polyuretán je vlastne molitan, ktorý sa pri výrobe kombinuje s inými druhmi pien. Údržba: Vyhnite sa použitiu chemikálií.
| Výška sedu | 38 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 18 cm |
| Farebná varianta | Ružová |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna;Červená;Fialová;Hnedá;Krémová;Modrá;Oranžová;Ružová;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Tvar | Tvar L |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 59 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 55 cm |
| Váha | 100 kg |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | SG-nábytek |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň