Odporúčame
LED Stropné svietidlo s ventilátorom OPAL LED/48W/230V + diaľkové ovládanie
História cien
- 26. 5. 2026 - 127,9 €
- 24. 4. 2025 - 127,9 €
- 15. 1. 2024 - 125,24 €
Popis produktu
Moderné LED stropné svietidlo s výkonným ventilátorom. Vhodné aj do nízkych miestností, kde je priestor značne obmedzený. Diaľkové ovládanie súčasťou balenia. Možno ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Pomocou ovládača môžete plynule zvoliť jas svietidla. Lze meniť aj teplotu farieb: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte, časovač a režim nočného svetla. Ventilátor má 5 rýchlostných režimov a tiež voliteľný spätný chod.Hlučnosť: 55 dB. Výkon svietidla: 48 W. Výkon ventilátora: 18 W.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Hlučnosť | 55 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 48 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3600 lm |
| Typ | Stropný ventilátor so svetlom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 250 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Počet spínacích cyklov | 20000 |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | FAN Nedes, RONDA Brilagi |
| Výrobca | NEDES |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo


































