Odporúčame
Obliečky z mikroplyšu Element: Štandardný set jednolôžko obsahuje 1x 140x200 + 1x 70x90
Rozmery 140×200 cm
Vybraná varianta:Obliečky z mikroplyšu Element: Štandardný set jednolôžko obsahuje 1x 140x200 + 1x 70x90
História cien
- 4. 4. 2026 - 39,9 €
- 3. 1. 2025 - 39,9 €
- 6. 3. 2024 - 39 €
- 20. 2. 2024 - 29 €
- 14. 2. 2024 - 39 €
- 15. 1. 2024 - 29 €
Popis produktu
Flanelové obliečky stvorené na chladné noci Flanelové obliečky Element sú vyrobené z mimoriadne jemného a hrejivého mikrovlákna. Ich skvelé vlastnosti oceníte najmä počas zimného obdobia roka, kedy vás príjemne zahrejú. Okrem mimoriadnej jemnosti, sa môžu pýšiť aj svojou rýchloschnúcou vlastnosťou, takže ich hrejivosť si môžete vychutnávať nepretržite. Zabudnite na nepríjemne studené a tvrdé obliečky. Flanelové obliečky Element budú vašim hrejivým hniezdočkom. Upútajú vás aj krásnym a decentným vzorom. Výhody posteľných obliečok z mikroplyšu obliečky sú mimoriadne hrejivé určite oceníte aj ich jedinečnú jemnosť rýchlo schnú, takže si ich môžete vychutnávať nepretržite ideálne počas zimných mesiacov roka nepúšťajú vlas jednoduchá starostlivosť Vlastnosti obliečok z mikrovlákna materiál: 100% polyester rozmer: 140x200+90x70 pranie 30°C zapínanie: zips výrobca: Jahu gramáž: 290 g/m2 Poznámka Zobrazenie farieb produktu sa môže mierne líšiť od skutočnosti. Odporúčame obliečky prať naruby so zapnutým zapínaním. Sušenie v sušičke odporúčame pri najnižších teplotách. Starostlivosť o posteľné obliečky Tak ako pri všetkých posteľných obliečkach aj pri flanelových obliečkach Element je potrebné pri starostlivosti o ne dodržiavať ošetrovacie symboly uvedené na výrobku. Spríjemnite a zútulnite si svoj domov do chladnejšieho obdobia roka. Pripravili sme pre vás niekoľko inšpirácií, ku ktorým vám postačia šikovné ruky a váš domov bude ako z rozprávky. Viac sa dozviete v článku: Najlepšie pletené inšpirácie pre váš domov.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Flanel, Mikrovlákno, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer obliečok | Štandardný set jednolôžko obsahuje 1x 140x200 + 1x 70x90, Štandardný set jednolôžko obsahuje 1x 140x200 + 1x 70x90 |
| Materiál obliečok | Mikroplyš |
| Zapínanie obliečok | Zips |
| Značka | EMI |
| Pranie | 30 °C |
| Gramáž | 290 g/m2 |
| Zloženie | 100% Polyester |
| Šitie na mieru | Nie |
| Možnosť zmeny zapínania | Nie |
| Vzor | Obojstranný |
| Sušenie v sušičke | Nie |
| Tolerancia rozmeru | +/- 3% |
Najlepšie produkty od Emi.sk

Detské pončo modré Labková Patrola FARO
Detská ponča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Chňapka žabka Floral EMI
Chňapky
Skladom
Paplón detský do postieľky 90x130 cm EMI
90×130 cm, antialergická
Skladom
Uterák bavlnený hnedý 50x90 cm Bella EMI
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Paplón a vankúš do postieľky 90x130 + 45x65 antialergický EMI
Klasický
Skladom
Paplón štandardný 140x200 300 g/m² EMI
140×200 cm, celoročná
Skladom
Obliečky bavlnené Petal EMI
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Chňapka žabka Indiana EMI
Chňapky, bavlnená
Skladom
Chňapka žabka Swan EMI
Chňapky, bavlnená
Skladom
Obliečky bavlnené Florin EMI
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Osuška bavlnená staroružová 70x140 cm Bella EMI
70×140 cm, rýchloschnúci, froté
Skladom
Vankúš 40 x 40 antialergický EMI standard
Na spanie, antialergický, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Osuška bavlnená svetlozelená 70x140 cm Bella EMI
70×140 cm, bavlnený, kusový
Skladom
Chňapka standard srdce
Chňapky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Osuška bavlnená hnedá 70x140 cm Bella EMI
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Uterák bavlnený sivý 50x90 Bella EMI
Bavlnený, kusový
Skladom
Detský uterák bavlnený 30x50 modrý EMI
30×50 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Obliečky krepové Solayne EMI
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom


































